FB

Warsztaty z Benjamin Moore Polska na Gdynia Design Days

27 czerwca 2017

ZMIENIAMY SPOSÓB PATRZENIA NA KOLORY

Kolor, wyrazisty efekt dekoracyjny, a przede wszystkim trwałość - te hasła towarzyszyć będą spotkaniu z marką Benjamin Moore podczas tegorocznej edycji festiwalu Gdynia Design Days, odbywającej się pod hasłem SZTORM.

Kiedy?

8 lipca, w sobotnie popołudnie, zapraszamy na nasz pokład - od pięknych kolorów i inspirujących technologii może mocno bujać, ale gwarantujemy niezapomniane wrażenia ;).

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się jak właściwie dobierać produkty do potrzeb i oczekiwań, a także w jaki sposób odpowiednio aplikować konkretne farby.

Zaprezentujemy palety kolorystyczne liczące kilka tysięcy odcieni, będziemy mieli okazję przetestować niezwykłe produkty, m. in. farbę ceramiczną Regal Select, której nie straszna żadna plama, ekologiczną linię Natura, farbę z mikrokapsułkami Aura o wyjątkowej głębi i sile krycia. Nie zabraknie też produktów do odnawiania mebli, płytek ceramicznych, czy najmodniejszych efektów dekoracyjnych - betonu architektonicznego i rdzy.

Warsztaty z Benjamin Moore Polska: 8.07.2017, godzina 15.00, Pomorski Park Naukowo - Technologiczny w Gdyni. Zapisy - klik

O festiwalu
Gdynia Design Days to coroczny festiwal prezentujący najnowsze tendencje i dobre praktyki z zakresu projektowania. Obfitujący w inspirujące wystawy, wykłady, warsztaty, prelekcje oraz dyskusje, program skierowany jest zarówno do profesjonalistów, młodych przedsiębiorców, jak i entuzjastów szukających inspiracji do twórczego działania i kreatywnego spędzania czasu. Przez 10 lipcowych dni Gdynia staje się tym samym najlepszym letnim miejscem spotkań branży projektowej. GDD to też jedyny festiwal designu w Polsce podczas którego powstają prototypy mające szansę na wdrożenie.

Wierzymy, że intensywna wymiana doświadczeń i współdziałanie stwarzają okazję do nabrania wiatru w żagle na cały kolejny rok, a narodzone w czasie GDD idee mają siłę by rozpowszechniać się w Polsce i za granicą.


Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem Festiwalu GDYNIA DESIGN DAYS (klik).

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!