FB

Wesołych i Pogodnych Świąt!

18 grudnia 2013

Wszystkim Naszym Klientom, Partnerom Handlowym i Przyjaciołom życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w serdecznej, rodzinnej atmosferze oraz szczęścia i samych sukcesów w Nowym Roku 2014.

Dziękujemy p. Mai Kaczyńskiej, blogerce, która przygotowała dla nas grafikę kartki świątecznej.

Na blogu "W maju 2" można znaleźć wiele ciekawych inspiracji bardzo przydatnych między innymi do wykonania dekoracji świątecznych.

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!