FB

Wieczór z Benjamin Moore w Tarnowie

27 kwietnia 2017

Amerykańska legenda, tarnowska gościnność i włoskie przysmaki - tak najkrócej można podsumować spotkanie, w którym wczoraj uczestniczyliśmy.

Wraz z Salonem KOLOR z Tarnowa 26 kwietnia 2017 r. zaprosiliśmy grupę zaprzyjaźnionych architektów, by przy pysznej kolacji i lampce wina w restauracji Soprano porozmawiać o niezwykłych produktach Benjamin Moore. Opowiedzieliśmy o farbach, których receptury od ponad 130 lat łączą doświadczenie, fascynację nowoczesnymi technologiami i wizjonerskie podejście do kwestii barw.

Przedstawiliśmy także tegorocznego bohatera kolekcji Color Trends, czyli Kolor Roku 2017 – odcień SHADOW 2117-30.

Na Gości czekały atrakcyjne nagrody w loterii wizytówkowej, miedzy innymi: vouchery do salonu kosmetycznego i perfumerii Douglas, profesjonalne wzorniki oraz gadżety od Benjamin Moore Polska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za przybycie i zapraszamy do Salonu KOLOR w Tarnowie!

Więcej zdjęć ze spotkania umieściliśmy na naszym facebookowym profilu.

Studio farb
ul. Jana Kochanowskiego 41
33-100 Tarnów

tel.: +48 14 626 26 28
tel.: 733 350 490

kolor.tarnow@poczta.fm

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!