FB

Wielkie otwarcie DŁUGA Showroom

3 czerwca 2016

Jednym z  najciekawszych miejsc na mapie Warszawy niewątpliwie jest DŁUGA Showroom - niezwykły koncept łączący funkcję galerii, salonu, punktu  spotkań dla projektantów oraz... pracowni rozwoju osobistego.

Na jednej z najbardziej klimatycznych ulic, w bezpośrednim sąsiedztwie warszawskiej Starówki powstała przestrzeń wyjątkowo przyjazna dobremu designowi. Właścicielom zależało na stworzeniu miejsca które będzie nie tylko kompleksowym punktem sprzedaży, ale przede wszystkim zaproszeniem do świata pięknego wzornictwa. Lista marek dostępnych w DŁUGA Showroom może przyprawić o pozytywny zawrót głowy i gwarantujemy, że po wizycie w tym miejscu zupełnie inaczej pomyślicie o Waszych domach i mieszkaniach.

Co znajdziemy na Długiej? Wielokrotnie nagradzane prace polskich projektantów i kultowe pozycje marek z różnych części świata; niesamowite, ręcznie wytwarzane meble i lampy, ekskluzywną ceramikę, tkaniny i tapety. W takim sąsiedztwie nie mogło zabraknąć farb i efektów dekoracyjnych Benjamin Moore.

Podczas oficjalnego otwarcia 24 maja zaproszeni architekci, dziennikarze i zaprzyjaźnieni klienci  mieli okazję poznać projektantów i przedstawicieli marek dostępnych w salonie. Inspirujące prezentacje, pięknie wyeksponowane wyposażenie i możliwość dotknięcia każdego z oferowanych produktów stały się początkiem wielu ciekawych rozmów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia DŁUGA Showroom.

Warszawa, ul. Długa 8/14, lokal 67

www.dlugashowroom.pl

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!