FB

Wspólne malowanie podczas NOCY MUZEÓW 2017

24 maja 2017

20 maja z pewnością zapamiętamy jako jeden z najgorętszych wieczorów w tym roku.

Dzięki wysokim temperaturom zwiedzanie galerii i muzeów po zmroku było czystą przyjemnością, więc nic dziwnego, że po raz kolejny wydarzenie biło rekordy popularności.  

W showroomie GDEL & GRIN House Design  przy ul. Żelaznej 27 w Warszawie na odwiedzających czekała wystawa niesamowitych Artystów: Tomasza Omelko,  Aleksandry Kujawskiej, Magdaleny Głodek, Wita Bogusławskiego, Petera Bo i Dariusza Grinc – Zuchowskiego.

Możliwość obejrzenia nowych prac: obrazów, fotografii i szklanych form nie była jedyną atrakcją.

Tego dnia każdy mógł poczuć się artystą – dosłownie! Czyste płótna i farby Benjamin Moore w kolorach trendów na sezon 2017 czekały na wszystkich chętnych dorzucenia swojej „cegiełki” do stworzenia wspólnych, abstrakcyjnych obrazów, które trafią na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Design Dla Zwierząt.

Serdecznie zapraszamy do GDEL & GRIN House Design, miejsca pełnego dobrego designu, emocji i kolorów spod znaku Benjamin Moore.

Zdjęcia: GDEL & GRIN House Design

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!