FB

Wszyscy na START! SCUFF-X w gotowości!

14 kwietnia 2020
 
Zapewne niedługo koniec kwarantanny. Co się wtedy stanie? 
 
Z wielkim hukiem „wypadniemy” na zewnątrz, a wtedy korytarze i klatki schodowe zostaną szczególnie narażone na czarne przetarcia od rowerów, deskorolek i innych sprzętów sportowych, torebek oraz teczek z laptopami…
 
 
Pobiegniemy do restauracji, salonów piękności i gabinetów lekarskich. Do klubów fitness, centr handlowych i przymierzalni.
 
 
Nareszcie usiądziemy w salach konferencyjnych w naszych miejscach pracy.
Szkolne korytarze zapełnią się spragnionymi towarzystwa uczniami, a tysiące plecaków uderzą w ściany... 
 
 
Wyruszymy w góry i nad  morze. Zatętnią życiem hotele i apartamenty na wynajem. A ich zmorą są plastikowe części walizek, np. kółka. 
 
 

 
Przetrwają jedynie ściany pomalowane farbą SCUFF-X z technologią „SCUFF-RESISTANT”.
 
 
To jedyne takie produkty na rynku odporne na charakterystyczne czarne ślady i otarcia pozostawiane przez walizki, torby, plecaki, krzesła czy sprzęty gospodarstwa domowego.  
Z chwilą gdy pojawiły się w ofercie, natychmiast zyskały uznanie i prestiżowe nagrody. 
 
 
Linia Scuff-X obejmuje farby w dwóch stopniach połyskumat (484) i półmat (485).
 
 
Nie potrzebujemy magicznej różdżki, by je usunąć. W przypadku ścian malowanych farbami z linii Scuff-X™ z rewolucyjną technologią Scuff-Resistant ślady te po prostu… nie powstają!
W miejscu uderzenia widać jedynie lekkie wybłyszczenie powierzchni. 
 
Ponadto z powierzchni wymalowania można usunąć zarysowania pozostawione przez metalowe elementy. 
 

 
A teraz wszyscy na START! Po farby SCUFF-X ;-)

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!