FB

Wszystkiego najlepszego!

21 grudnia 2015

 

Szanowni Państwo,

Przed nami dni pełne niezwykłego blasku, ciepła i uśmiechu. Jako marka kreująca estetykę otoczenia co roku staramy się też, aby były to dni coraz piękniejsze.

W imieniu całego zespołu Benjamin Moore Polska życzymy Państwu spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, szampańskiego Sylwestra, oraz pełnego nowych wyzwań i niezwykłych odcieni Nowego Roku.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!