FB

Zmiana godzin otwarcia w naszych salonach firmowych B.M. Polska w dniu 31 października 2016 r.

28 października 2016

Zmiana godzin otwarcia w naszych salonach firmowych B.M. Polska.

Jeżeli chcesz odwiedzić nasz salon firmowy (poniżej lista z lokalizacjami) w dniu 31 października 2016 roku, gorąco zapraszamy.

Musisz jednak pamiętać, aby wybrać się tam nieco wcześniej z uwagi na skrócony czas pracy - jesteśmy do Twojej dyspozycji do godziny 15.00.

Salon przy ul. Połczyńskiej 100 w Warszawie będzie nieczynny. Showroom BM Polska – ul. Okrężna 36 lok. 1, Warszawa 
Salon BM Polska – ul. Połczyńska 100, Warszawa -
nieczynny
JML Color – ul. Bartycka 175, Warszawa
Salon BM Polska – Al. Zwycięstwa 269, Gdynia
Salon BM Polska – ul. Zakopiańska 56, Kraków
Salon BM Polska – ul. Inżynierska 45, lokal U17, budynek Corte Verona, Wrocław

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!