FB

Zostań fanem Benjamin Moore Polska na Facebook'u!

28 grudnia 2009

Benjamin Moore Polska ma już swoją stronę w portalu społecznościowym Facebook. Wszystkich miłośników produktów Benjamin Moore serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do grona fanów naszej marki.

Za pośrednictwem nowej strony będziemy informować Państwa o wszelkich ciekawych pomysłach, produktach i inicjatywach związanych z naszą marką. Będzie to również idealne miejsce dla Państwa do wyrażania poglądów i wymiany opinii na nasz temat.

W związku z tym serdecznie zapraszamy Państwa do dołączenia do grona fanów Benjamin Moore Polska.

  • jeżeli mają już Państwo konto na Facebook'u, wystarczy wejść na poniższy link: Benjamin Moore Polska na Facebook'u i po zalogowaniu wybrać opcję "Zostań fanem".
  • jeżeli nie mają Państwa konta na Facebook'u wystarczy zarejestrować się na stronie www.facebook.pl (rejestracja trwa ok. 3-4 minut), a następnie działać zgodnie ze wskazówkami opisanymi powyżej.

    Dla wszystkim zarejestrowanych fanów Benjamin Moore Polska na Facebook'u planujemy w nadchodzącym roku specjalne rabaty i oferty na zakup naszych produktów !!!

    Jeszcze raz zachęcamy do zostania fanami Benjamin Moore, najbardziej ekskluzywnej marki farb na świecie!

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!