FB

Centrum Zdrowia Dziecka

9 listopada 2009

Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” (IPCZD) jest jednym z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce. Jest także instytutem naukowo-badawczym, pracującym na rzecz nowoczesnej pediatrii.

Tylko w 2008 r. w 23 oddziałach IPCZD hospitalizowano prawie 32 000 pacjentów oraz udzielono ok. 155 000 konsultacji w specjalistycznych poradniach szpitala. W przeciągu tego roku wdrożono również 50 nowych technologii medycznych. Naukowcy z IPCZD realizują liczne projekty naukowo-badawcze finansowane ze środków krajowych i zagranicznych. Specjaliści z naszego szpitala obecni są w mediach, uczestniczą w dyskusjach społecznych, ale również udzielają specjalistycznych porad i konsultacji medycznych.


Osiągnięcia naukowe i kliniczne są efektem już ponad 30 – letniej pracy wybitnego zespołu medycznego. Leczymy na najwyższym poziomie, zawsze najważniejsze jest dla nas Dziecko.

www.czd.pl

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!