FB

Dom Dziecka im. J. Brzechwy w Krakowie

27 października 2009

Naczelnym zadaniem Domu jest jak najszybszy powrót wychowanków do rodzin biologicznych, bądź zapewnienie dzieciom zastępczego środowiska rodzinnego oraz rzetelne przygotowanie matek-mieszkanek Domu do samodzielnego pełnienia ról społecznych.

Należy podkreślić wyjątkową rangę placówki, jedynej o takim charakterze na terenie Polski południowej, która oprócz bezpośredniej opieki nad dziećmi osieroconymi społecznie pomaga niepełnoletnim matkom i ich dzieciom.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!