FB

Fundacja "Dzieci Żywione Inaczej"

3 listopada 2009

Fundacja "Dzieci Żywione Inaczej" została założona w sierpniu 2006 roku przy Oddziale Żywienia Centrum Zdrowia Dziecka. Pomaga ona dzieciom żywionym pozajelitowo, dojelitowo i dożołądkowo.

Pomoc fundacji polega m.in.na wspomaganiu leczenia choroby poprzez zakup leków i sprzętu, stworzeniu dzieciom w szpitalu warunków, w których mogą się bawić i prawidłowo rozwijać, a także poszukiwaniu rodziców adopcyjnych lub zastępczych dla przewlekle chorych dzieci porzuconych przez rodziców biologicznych.

 

www.dziecizywioneinaczej.pl

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!