FB

Fundacja ISKIERKA

3 czerwca 2009

Fundacja ISKIERKA jest organizacją pożytku publicznego (KRS: 0000248546) działająca na rzecz dzieci z chorobą nowotworową. Zajmuje się budowaniem systemów wsparcia psychologicznego, finansowego i społecznego dla chorych dzieci i ich rodzin. Organizuje projekty integracyjne, terapeutyczne i edukacyjne. Finansuje zakup leków i sprzętu medycznego ratujących zdrowie lub życie dzieci, a także remontuje i wnosi świat kolorów na śląskie oddziały szpitalne.

12 grudnia 2009 roku, w Chorzowie odbyła się uroczysta gala, zorganizowana przez Fundację na której oprócz koncertu z udziałem chóru dziecięcego oraz polskich gwiazd muzyki, wszytkim darczyńcom wręczono statuetki wraz z pamiątkowymi dyplomami.

 

Więcej informacji na temat naszej pomocy udzielonej Fundacji Iskierka znajdziesz pod poniższymi linkami:

B.M. Polska funduje pompę infuzyjną

B.M. Polska odnawia oddziały dziecięce

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!