FB

Krakowskie Szkoły Artystyczne

16 listopada 2009

Krakowskie Szkoły Artystyczne (KSA) to zespół szkół policealnych mieszczących się w Krakowie przy ulicy Zamoyskiego 52 i Dekerta 10, nad którymi nadzór sprawuje Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Szkoła prywatna, powstała w 1992 roku jako Szkoła Aktorska i Telewizyjna SPOT będąc pierwsza szkołą w ramach projektu Krakowskich Szkół Artystycznych.


Obecnie KSA obejmuje: Szkołę Aktorską SPOT, Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU), Szkołę Kreatywnej Fotografii (SKF), Szkołę Wnętrz i Przestrzeni (SWP), Szkołę Visual Merchandisingu (SVM). Kształcenie w szkołach odbywa się w trybie dziennym i zaocznym. Program obejmuje dwa (SPOT, SKF, SWP, SVM) lub dwa i pół (SAPU) roku nauki.

 

www.ksa.edu.pl

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!