FB

„Malujemy uśmiechy” to autorski program firmy B.M. Polska, skierowany do instytucji, których głównym celem jest pomoc najmłodszym.

Dotychczas programem zostały objęte wybrane fundacje, przedszkola, domy dziecka i szpitale na terytorium całego kraju.

Akcja „Malujemy uśmiechy” polega na przekazaniu najbardziej potrzebującym podmiotom farb i innych materiałów malarskich marki Benjamin Moore potrzebnych do przeprowadzenia prac remontowych.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!