PONAD TRZY RAZY odporniejsza!

PONAD TRZY RAZY odporniejsza!


 
ARBORCOAT = 2020 – 2012 = 8

8 x 12 = 96

Mieszkańcy Zielonej Góry dokonali pewnych obliczeń i nie mogą wyjść z podziwu. W kółko powtarzają jedno zdanie „8 lat, całe 96 miesięcy…”. 
Od 8 lat lakierobejca ARBORCOAT 638 marki Benjamin Moore pozostaje 
w doskonałym stanie na drewnianej elewacji pierwszego obiektu pomalowanego w Polsce w roku 2012.
Tradycyjne produkty do drewna wytrzymują 2, 3 lata… Średnio 30 miesięcy.


Nie rzucamy słów na wiatr…

Od razu przeszłam do konkretów, jednak liczby najlepiej przemawiają do większości z nas, szczególnie gdy chodzi o malowanie zewnętrznych partii budynków z wykorzystaniem kosztownych rusztowań.
Jeszcze tylko ostatnie równanie 96 : 30 = 3.2 
PONAD TRZY RAZY odporniejsza już teraz okazała się lakierobejca marki Benjamin Moore!
A to jeszcze nie koniec bo wykończenie wygląda nadal perfekcyjnie i z roku na rok wzbudza podziw mieszkańców.

Czy drewno może przyciągać?  

Okazuje się że tak. Niczym magnes przyciąga Klientów. 
Zapytałam właściciela eleganckiego domu wykończonego półtransparentną lakierobejcą Arborcoat 638 w kolorze "Leather Saddle Brown" (z dodatkowym lakierem ochronnym Arborcoat 636) jak to się stało, że jego elewacja po 8 latach wygląda jak nowa.
Czy to kwestia cudownej lokalizacji, czy niezniszczalnego drewna, a może wykonawstwa?

Oto co odpowiedział Jakub Szarzyński, który od zawsze był pionierem i chętnie testował produkty marki Benjamin Moore, które zresztą sam sprzedaje w pięknym salonie JBM KOLOR na parterze. 
„Przecież ktoś musiał sprawdzić prawdziwość hasła reklamowego 3 X odporniejsze” – uśmiecha się Jakub, po czym dodaje „Lubię nowinki technologiczne ale mam zasadę. Zanim jednak zaproponuję je Klientom muszę zweryfikować ich działanie na własnej skórze. Wprowadzenie nowej generacji lakierobejc z linii Arborcoat zbiegło się z wykończeniem elewacji mojego domu. A że je większa część jest drewniana, pomalowałem ją nowością marki Benjamin Moore. I zrobiłem to osobiście”.  

Nowa generacja to ponad „3 X” dłuższa ochrona. 

Powiem Wam coś w sekrecie - dawno nie widziałam, tak poukładanego faceta i tak dokładnego. A że sprawiał bardzo dobre wrażenie, chętnie słuchałam dalej jego opowieści:

„Miałem wcześniej pewne doświadczenia z produktami do ochrony drewna różnych producentów, ale każda taka przygoda kończyła się rozczarowaniem… Powiedz czy widzisz jakiś sens odnawiać te same powierzchnie co 2, maksymalnie 3 lata? Teraz, od 2012 roku mam święty spokój, a elewacja wzbudza zainteresowanie mieszkańców miasta, którzy pamiętają, jak ją malowałem. Niektórzy mijają mój dom na znanym, ruchliwym skrzyżowaniu dwa razy w ciągu dnia i widzieli, że w trakcie tych 8 lat niczego nie przemalowywałem. Teraz zatrzymują się i pytają – czym pan ochronił to drewno bo wygląda jak wczoraj malowane…?”.

Za rok, za dwa kolejne rekordy!

Właściciel twierdzi, że na pewno nie będzie odnawiał elewacji przez kolejny rok, być może dopiero za dwa lata. Oznacza to jedno.
Już w 2022 roku padnie kolejny rekord – elewacja wytrzyma 10 lat czyli 120 miesięcy. 

To teraz już ostatnie działanie, obiecuję:
120 : 30 (taką trwałość ma przeciętnie tradycyjna lakierobejca do drewna) = 4. CZTERY RAZY DŁUŻSZA OCHRONA DREWNA.

Za 2 lata ponownie rozpocznę artykuł od słów „Mieszkańcy Zielonej Góry dokonali pewnych obliczeń i nie mogą wyjść z podziwu”. Ale dalej będzie nieco inna treść „W kółko powtarzają jedno zdanie - 10 lat, całe 108 miesięcy…”.

Morał z całej opowieści płynie taki: zawsze warto inwestować w najlepsze produkty do ochrony drewna (oczywiście tę samą regułę odnosimy do ścian wewnętrznych, elewacji mineralnych, etc.), ponieważ jest ono specyficznym podłożem, najbardziej wrażliwym na zmiany otoczenia. Pomalowane nieodpowiednim produktem może ulec trwałemu uszkodzeniu, które skróci jego trwałość, nawet po przemalowaniu najlepszą jakościowo lakierobejcą.

Poukładany facet, „poukładany biznes”

Wszystkich niedowiarków zachęcam, aby na własne oczy zobaczyli opisaną elewację.
Zapraszam do eleganckiego salonu sprzedaży Jakuba - „JBM Kolor” do Zielonej Góry na ulicę Kożuchowską 12B. 

Betty Moore 


 

JBM KOLOR
ul. Kożuchowska 12 B
65-364 Zielona Góra

tel.: +48 68 479 39 67
e-mail: jbmkolor@jbmkolor.pl
www.jbmkolor.pl

 

Dołącz do fanów JBM Kolor!

Zobacz także:

30 września 2021

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" trwa już 16lat!

Na początku był chaos, a później kolor…NIE! Na początku było wapno… Właśnie na tym spoiwie wytworzona została słynna farba „Moore’s® Prepared Calsom Finish” – pierwsze […]

6 września 2021

NIE dla "CZARNYCH ŚLADÓW"!

Benjamin Moore WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ „CZARNYM ŚLADOM”! Pięknie pomalowany korytarz mieszkania, świeżo odnowiona klatka schodowa i nieskazitelna biel na ścianach w apartamencie na wynajem. W korytarzu […]

5 sierpnia 2021

Popisowa kuchnia

POPISOWA kuchnia! Kuchnia, to miejsce wręcz kultowe w każdym domu. To tu co rano spotyka się rodzina aby zjeść wspólne śniadanie. To tu powstają obiadowe […]

1 2 3 17
RODO
Polityka prywatności
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram