FB

BIG Chips - próbki kolorów w formacie XXL 46*46 cm

Wybór koloru farby do domu nie był jeszcze tak prosty!

W showroomie marki Benjamin Moore przy ul. Okrężnej 36 lok. 1, Warszawa  dostępne są papierowe próbki kolorów w formacie 46*46 cm. Teraz masz możliwość zakupu tak dużej fiszki w wybranym kolorze.

Aż 260 odcieni z topowych kolekcji marki Benjamin Moore, najczęściej wybieranych przez Klientów i architektów wnętrz w rozmiarze XXL. 

Lista kolorów

Dlaczego Big Chips?

  • Duży format: kolorowa fiszka o wielkości 46*46 cm
  • Duża elastyczność: przykładasz do ściany, nie czekasz aż wyschnie, dopasowujesz do mebli i dodatków
  • Duża skuteczność: testujesz kilka kolorów jednocześnie w różnych wnętrzach 
  • Duża oszczędność: niższa cena niż próbki farby 
  • Po użyciu fiszki  można ją wykorzystać do pakowania prezentów :-) 

 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!