FB
benjamin moore - znajdź kolor - malowanie ścian
Magiczna ściana z mocą przyciągania i funkcją rysowania - 2 w 1! 

benjamin moore - farba magnetyczna - ściana jak magnes

Chcesz na ścianie wieszać notatki, prace swoich dzieci, zdjęcia, zostawiać domownikom wiadomości i jednocześnie po niej rysować?

Zapomnij o tradycyjnej farbie magnetycznej. Po pierwsze tworzy chropowatą powierzchnię, po drugie gdy pomalujesz ją farbą tablicową osłabią się jej magnetyczne właściwości. 

Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie - MAGIC BOARD SYSTEM!

Potrzebujesz: tapety magnetycznej "Magnetic Wallpaper", kleju dyspersyjnego do tapet z włókna szklanego, farby gruntującej, kolorowej farby tablicowej Chalkboard Paint 308 i białej kredy. 

Krok 1 – Przyklej tapetę do ściany (musi być gładka i równa) ciemną stroną do podłoża. Użyj w tym celu kleju dyspersyjnego do tapet z włókna szklanego (dostępny m.in. w supermarketach budowlanych) 

Krok 2 – Zagruntuj tapetę farbą gruntującą Benjamin Moore i pozostaw na cały dzień do wyschnięcia. 

Krok 3 – Wybierz kolor farby tablicowej i pomaluj nią tapetę dwukrotnie. Pozostaw farbę do całkowitego wyschnięcia, by dobrze związała i stała się odporna na zmywanie (ten proces trwa 2 tygodnie).

benjamin moore - ściana magnetyczna - magnesy

I teraz ważna operacja - aby tablica magnesowo – kredowa służyła Ci jak najdłużej wetrzyj w pomalowaną ścianę białą kredę, a następnie zmyj ją wilgotną szmatką. Tak przygotowana powierzchnia jest gotowa do rysowania i przypinania magnesów. Koniecznie wykonaj test kredy.

Polecamy ciemne odcienie tablicówki i jasne kolory kredy (najlepiej białą). 

Gdzie sprawdzi się MAGIC BOARD SYSTEM?

w pokoju dziecięcym, kuchni, domowym biurze, salach konferencyjnych, recepcjach, restauracjach 

W czym może pomóc MAGIC BOARD SYSTEM?

nauce    burzy mózgów    organizacji    planowaniu   dekorowaniu   komunikacji     zabawie

benjamin moore - ściana magnetyczna

Kliknij na puszkę i dowiedz się więcej!
 
Tu kupisz nasze farby
 
 
 benjamin moore - farba tablicowa - ściana magnetyczna   farba gruntująca - farba magnetyczna - benjamin moore     benjamin moore - tapeta magnetyczna - benjamin moore 
 
Baw się dobrze!
 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!