FB

Zastrzeżenia prawne


 

Wyłącznym dysponentem praw do merytorycznej i wizualnej koncepcji strony www.benjaminmoore.pl jest B.M. Polska Sp. z o.o.

Kopiowanie i publikowanie logo, grafik, zdjęć oraz innych treści zawartych na stronie www.benjaminmoore.pl - za wyjątkiem materiałów przygotowanych do pobrania - wymaga uzyskania zgody od B.M. Polska Sp. z o.o. Strona wraz z jej elementami składowymi podlega ochronie prawnej stosownie do zapisów Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2000 r., Nr 80, poz. 904 z późn. zm.) oraz Ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. z 1993 r., Nr 47, poz. 211 z późn. zm.).

B.M. Polska Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za dezaktualizację treści znajdujących się na stronie www.benjaminmoore.pl, nie udziela również gwarancji, że prezentowane informacje mają charakter kompletny. Ryzyko wynikające z korzystania z zasobów strony www.benjaminmoore.pl ponosi jej Użytkownik.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!