Inspirational brochures

Inspirational brochures

Color Trends 2022

Bohater sezonu „October Mist 1495” to delikatna, szałwiowa zieleń, która stanowi „pomost” do innych kolorów. Paleta COLOR TRENDS 2022 jest harmonijna ale różnorodna, niezawodna, a jednak nieco kapryśna. Jednocześnie udowadnia, że przy użyciu zaledwie 14 odcieni można uzyskać nieskończoną liczbę barwnych kombinacji. 


Gentles Whites

Biel posiada nieocenioną moc kształtowania przestrzeni. Dom niczym nowoczesna galeria sztuki? Klasyczne, podmiejskie siedlisko? A może romantyczny apartament? Łącz odcienie i mieszaj stopnie połysku dla osiągnięcia niepowtarzalnego efektu. Wykorzystaj bogactwo odcieni Gentle Whites i baw się bielą


Timeless Neutrals

Połyskujące, hebanowe podłogi, miękko układające się lniane zasłony, meble z historią...łączą je szlachetne materiały i wysublimowana kolekcja neutralnych odcieni. Ponadczasowa paleta, która sprawdza się w każdej przestrzeni i nigdy nie wychodzi z mody.Neutrals and Grays

Przytulne kremy, lśniące cyny, delikatna kość słoniowa – kolory neutralne oraz szarości choć  delikatne i dyskretne pozostawiają trwałe wrażenie. Poznaj głębie i możliwości kolorów z palety Neutrals and Grays. 

Fresh Pales

Delikatna paleta gwarantuje natychmiastową poprawę nastroju. Dobry nastrój zapewniają odcienie inspirowane soczystymi owocami i wspomnieniami z wakacji. Połącz ze sobą słodki róż, energetyczną jasną zieleń i błękit słonecznego nieba dla uzyskania pozytywnego nastroju! Dramatic Deeps

Szczypta zdecydowanych odcieni nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Zmień swój dom w scenę dla codziennych wydarzeń przy użyciu granatu późnej nocy, urzekającej szmaragdowej zieleni i przykuwającego spojrzenia szkarłatu. Nasycone barwy poruszą zmysły i nikogo nie pozostawią obojętnym.


Affinity

Affinity – paleta wysublimowanych odcieni skomponowana przez projektantów i architektów. Zawiera 144 kolory które pięknie ze sobą współgrają, ułatwiając proces wyboru i komponowania przestrzeni. Kolekcja zawierająca  m.in. zgaszone fiolety, błękity, zielenie i kolory ziemi to spełnienie marzeń wielbicieli elegancji, harmonii i ponadczasowego szyku.


Exterior Collection

Wybrana przez zespół projektantów i ekspertów kolorystycznych gama odcieni farb elewacyjnych, która oddaje styl amerykańskich posiadłości. W tych odcieniach zamknięta jest prawdziwa energia i optymizm!
Historical Collection

Odkryj dziedzictwo kolekcji Historical Coolection, bogate odcienie inspirowane barwami, które cieszyły się największą popularnością w XVIII i XIX wieku w Północnej Ameryce.
To 174 zaskakujące kolory, które bez trudu odnajdują się we współczesnych wnętrzach.Arborcoat

Arborcoat zmienia nasze myślenie o tarasach, balkonach i altanach! Połączenie świetnego wyglądu i niezrównanej ochrony przed warunkami atmosferycznymi to nowa era w projektowaniu przestrzeni ogrodowych.   
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram