Odwiedzając Artshow i skanując nasz QR kod należysz już do wyjątkowego grona miłośników sztuki z limitowanym dostępem do dzieł amerykańskich artystów.
Z tej okazji, specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy wyjątkowy rabat 15% na zakup farb Benjamin Moore używanych przez naszych twórców.
Możesz z niego skorzystać do końca 2023 roku w naszych salonach firmowych:
  • Warszawa, ul. Połczyńska 100
  • Warszawa, ul. Bartycka 175 paw. 3
  • Kraków, ul. Zakopiańska 56, lok. 28
  • Gdynia, Al. Zwycięstwa 269

Pamiętaj o podaniu hasła rabatowego - SZTUKUJĘ

Masz już rabat. 
Teraz czas  poznać Artystów, na których dzieła możesz go użyć. Wejdź w Magiczny Świat najlepszych z najlepszych, których znajdziesz wyłącznie w naszej galerii.

AURA Moore

Artystka tworzy pod czterema pseudonimami. Oznaczenie N522 oznacza obrazy wykonane w macie, N524 w półmacie, a N526 w satynie. Wybór zależy od nastoju, jednak niezależnie od tego, obrazy artystki przepełnione są wyjątkową głębią koloru, która stanowi swego rodzaju hologram, znak rozpoznawczy. Kolor jest dla niej podstawowym środkiem wyrazu.

W latach 2010-2015 Aura oddała się rozmyślaniom nad dalszymi losami naszej planety i namalowała tylko jeden obraz – There is no planet B. Użyła wówczas specjalnej farby i swój obraz oznaczyła jako 532. Tą farbą byla odporna na wysoką temperaturę i wilgotność powietrza Aura Bath & Spa.
Pomidor...
Kolor: Savannah Green 2150-30 
Pejzaż morski z wiewiórką
Kolor: Blue Nova 825 
Wegańska uczta
Kolor: Jungle Canopy CSP-900
There is no planet B
Autor: AURA 532
Kolor: Van Alen Green HC-120  

REGAL SELECT Moore

Żaden inny artysta z naszej galerii nie jest tak zarozumiały jak REGAL. Przedstawiając się, do nazwiska zawsze dodaje SELECT. Zawsze zadbany i nieskazitelny elegancik.

Uwielbia czystą formę i nie znosi przypadkowej, nawet najmniejszej plamy na swoich obrazach. Dlatego do malowania najczęściej używa jednej farby matowej, którą zresztą nazwał na swoją cześć REGAL SELECT MATTE N548. Twórczość Regal’a przepełniona jest surowym klimatem, a z dzieł emanuje wręcz lodowaty chłód… Jeden motyw przewija się przez jego wieloletnią twórczość – biała listwa przypodłogowa. Przykładał do niej ogromną wagę i sporo czasu spędzał na doborze tego elementu – nie mogła być ani za niska, ani zbyt wysoka. Mawiał, że „musi być w sam raz”.
Never say DIE
Kolor: Calm OC-22 
Kuna w agreście
Kolor: Intuition CSP-610
makulaKULTURA
Kolor: Ebony King 2132-20

SCUFF-X Moore

Niesamowicie trudno zdefiniować twórczość kolejnego artysty, który znany jest jedynie pod pseudonimem SCUFF-X. Bardzo rzadko udziela wywiadów i w zasadzie jest niedostępny dla mediów. Krytycy określają jego malarstwo jako „nierówne” – raz maluje bardzo ekspresyjnie i używa mocnych zestawień, innym razem traci rozmach i popada w pewną melancholię.

Kilka lat temu zaprzyjaźnił się z SELECTEM i podobnie jak on popadł w pewną obsesję. Regal nie cierpi plam, a SCUFF z kolei nie znosi „czarnych śladów i przetarć”. Dlatego upodobał sobie farbę ze „Scuff-Resistant Technology”… bo większość obrazów eksponuje na klatkach schodowych, na ścianach ruchliwych korytarzy, a nawet w przymierzalniach i garderobach.

Dzik w żołędziach
Autor: SCUFF-X 485
Kolor: First Light 2102-70
Ene... due... like... fake...
Autor: SCUFF-X N485
Kolor: White OC-151 

ADVANCE

Urodzona na Manhattanie w dobrze sytuowanej rodzinie, postanowiła pójść własną drogą. Urządziła pracownię w niewielkim, dwupoziomowym lofcie. Ponieważ od dziecka fascynowały ją balustrady, barierki i drewniane meble, uczyniła z nich głównych bohaterów swoich obrazów, nadając im specyficzne imiona. Maluje wodorozcieńczalną emalią w satynowym (792) lub wysokim stopniu połysku (N794).

Sweet Alice in chains
Autor: ADVANCE 792
Kolor: Gloucester Sage HC-100
Shiny Lucy
Autor: ADVANCE N794
Kolor: Newburyport Blue HC-155
Nasze farby dostępne w najpiękniejszej kolorystyce, o doskonałych parametrach sprawiają, że pomalowane przestrzenie zyskują indywidualny charakter, prestiż i elegancję.
Źródłem naszej perfekcji jest umiejętność łączenia rewolucyjnych rozwiązań z kolorantami o wyjątkowej głębi w opatentowanej technologii GENNEX® COLOR TECHNOLOGY.
Właśnie tak powstają niemożliwe do skopiowania - kolorystka i jakość.
Doskonałe FARBY PREMIUM, wyznaczające kierunki rozwoju z branży.
Stanowią idealne tło zarówno dla galerii obrazów oraz pozostałych dzieł sztuki, a użyte poza tym obszarem zapewniają wyjątkowy komfort i radość z użytkowania pomalowanych nimi wnętrz.
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram