Katalogi w PDF

Portfolio produktów marki Benjamin Moore

Portfolio produktów Benjamin Moore. Poznaj wyjątkową ofertę ekskluzywnych produktów przeznaczonych do dekoracji wnętrz, elewacji oraz podłoży metalowych i drewnianych. Poza farbami i emaliami broszura prezentuje również grunty, niezbędne do prawidłowego przygotowania podłoża oraz szereg produktów uzupełniających.

Benjamin Moore to Amerykańska LEGENDA. MADE IN USA.

WNĘTRZA (skrócone portfolio)

Uproszczona wersja Portfolio produktów Benjamin Moore z ofertą do dekoracji wnętrz. 
Farby, emalie, grunty, i inne niezbędne materiały do prawidłowego przygotowania podłoża oraz szereg produktów uzupełniających.


Ulotka Aura

Wyjątkowa, najbardziej ekskluzywna linia farb marki Benjamin Moore, która po raz pierwszy pokazuje prawdziwe kolory na ścianie... Jakie benefity zapewnia opatentowana, rewolucyjna technologia, zastosowana w recepturze tej tajemniczej farby?

REGAL SELECT

Regal Select - Zero plam i zabrudzeń. TRADYCJA DOSKONAŁOŚCI - innowacyjna linia Regal® została wprowadzona na rynek amerykański w roku 1956 i od razu podbiła serca Klientów. Poznaj rodzinę wyjątkowych farb, w tym niedościgniony wzór - słynną totalnie obporną na plamy farbę Regal Select N548!

BIAŁA MAGIA vs CZARNE ŚLADY

NOWA KATEGORIA FARB! Produkt, którego NIE IMAJĄ się charakterystyczne czarne ślady i otarcia pozostawiane przez walizki, torby, plecaki, krzesła czy sprzęty gospodarstwa domowego. Na ścianach malowanych farbą Scuff-X marki Benjamin Moore z rewolucyjną technologią Scuff-Resistant ślady te nie powstają!

Piąta ściana. SUFIT

Często marginalizowany, jednak zaczynamy dostrzegać jego potęgę i określamy go terminem „PIĄTA ŚCIANA”. Czy na pewno sufit zasłużył na wyjątkowe traktowanie? Nie mamy żadnych wątpliwości. I wcale nie musi być biały... Oprócz odpowiedniej kolorystyki bardzo ważny jest wybór farby sufitowej.

SUPER HIDE ZERO 

BIURA, HOTELE i nie tylko...Linia farb SUPER HIDE ZERO marki Benjamin Moore to doskonałe rozwiązanie do wykończenia większych obiektów, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych (użyteczności publicznej, oświaty, obiektówsłużbyzdrowiaczyteżpomieszczeńbranżyspożywczej).
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram