Brand

Brand

Benjamin Moore

Benjamin Moore – Amerykańskie Farby Premium, które wyznaczają nowe standardy.

Własna produkcja najważniejszych komponentów - kolorantów i żywic połączonych zapewnia wyjątkowe parametry techniczne naszych farb i piękną kolorystykę niemożliwą do skopiowania.
Jako pierwsi pokazaliśmy, jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie prezentując ColorLock® Technology, rewolucyjne rozwiązanie w prestiżowej linii farb Aura®.
Zadbaliśmy o Twój komfort, wprowadzając pierwszą farbę ceramiczną z linii Regal, totalnie odporną na plamy i brud. Nowa wersja tego kultowego produktu nieustannie pozostaje wzorcem na rynku - prawdziwą „TWIERDZĄ” nie do zdobycia. Na tyle mocną i niezależną, aby wyjść poza kategorię „farb ceramicznych” i z dumą podkreślać znaczenie swojej nazwy - REGAL oznacza KRÓLEWSKI, a SELECT – NAJLEPSZY.
Udowodniliśmy, że farby z rodziny SCUFF-X przeciwstawią się uderzeniom walizek i czarne ślady nie będą już zakłócały estetyki ścian. SCUFF-X® jest niezastąpiony w przymierzalniach, biurach i hotelach, szkołach i uczelniach, przychodniach, centrach handlowych czy intensywnie eksploatowanych domowych przestrzeniach - korytarzach, garderobach oraz schowkach.

Prawdziwa LEGENDA od 1883.

We współczesnym świecie niewiele jest marek, które mogą pochwalić się ponad 140-letnią historią. Bracia Moore zbudowali swoją firmę na solidnej podstawie, promując działalność łączącą przemysł z inteligencją i uczciwością.
Słynna Reguła "Trzech I", pochodząca od pierwszych liter wyrazów: "Inteligence", "Industry", "Integrity" znalazły potwierdzenie w grafice sygnetu logotypu ("Triangle M"), wprowadzonego w roku 1925. Wartości te nieustannie pielęgnowane, wpisane zostały na stałe w DNA marki.

Benjamin Moore w Polsce

Pomimo upływu czasu i zmian właścicieli koncernu, jedno pozostało niezmienne – farby Benjamin Moore dostępne są jedynie w wyselekcjonowanych salonach sprzedaży. Nie znajdziesz ich w marketach budowlanych.
Taką strategię przyjęli założyciele marki i jest ona kontynuowana przez Warrena Buffetta, obecnego właściciela funduszu Berkshire Hathaway do którego należy Benjamin Moore & Co.

Nasi Dystrybutorzy nie sprzedają farb….
Oferują znacznie więcej – styl, magię i radość unoszące się nad każdym opakowaniem.

RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram