Pędzle

pędzel syntetyczny skośny o szerokości 38 mm z drewnianą rączką i skuwką ze stali nierdzewnej. Do farb wodorozcieńczalnych i rozpuszczalnikowych.

czytaj więcej

pędzel syntetyczny skośny o szerokości 65 mm z drewnianą rączką i skuwką ze stali nierdzewnej. Do farb wodorozcieńczalnych i rozpuszczalnikowych.

czytaj więcej

pędzel syntetyczny skośny o szerokości 50 mm z cienką, drewnianą rączką i skuwką ze stali nierdzewnej. Do farb wodorozcieńczalnych i rozpuszczalnikowych.

czytaj więcej

pędzel syntetyczny prosty o szerokości 50 mm z drewnianą rączką i skuwką ze stali nierdzewnej. Do farb wodorozcieńczalnych i rozpuszczalnikowych.

czytaj więcej

Profesjonalny pędzel syntetyczny prosty z drewnianą rączką „BM PRO Flat Sash” o szerokości 2½ cala (65 mm) marki Benjamin Moore.

czytaj więcej

Profesjonalny pędzel syntetyczny skośny z cienką drewnianą rączką „BM PRO Thin Angle Sash” o szerokości 1½ cala (38 mm) marki Benjamin Moore

czytaj więcej

Profesjonalny pędzel syntetyczny prosty „PRO QUALITY Flat Sash” o szerokości 1½ cala (38 mm) marki Benjamin Moore

czytaj więcej

Profesjonalny pędzel syntetyczny prosty „PRO QUALITY Flat Sash” o szerokości 2½ cala (65 mm) marki Benjamin Moore

czytaj więcej

pędzel szczecinowy, syntetyczny (poliester), prosty o szerokości 25 mm, wygodna rączka z tworzywa. Do farb wodorozcieńczalnych i rozpuszczalnikowych.

czytaj więcej

pędzel szczecinowy, syntetyczny (poliester), prosty o szerokości 50 mm, wygodna rączka z tworzywa. Do farb wodorozcieńczalnych i rozpuszczalnikowych.

czytaj więcej

pędzel gąbkowy o szerokości 25 mm, drewniana rączka. Do wszystkich rodzajów farb i bejc. Nie stosować do aplikacji lakierów (w tym szelaku).

czytaj więcej

pędzel gąbkowy o szerokości 50 mm, drewniana rączka. Do wszystkich rodzajów farb i bejc. Nie stosować do aplikacji lakierów (w tym szelaku).

czytaj więcej

pędzel gąbkowy o szerokości 75 mm, drewniana rączka. Do wszystkich rodzajów farb i bejc. Nie stosować do aplikacji lakierów (w tym szelaku).

czytaj więcej

pędzel gąbkowy o szerkości 100 mm, drewniana rączka. Do wszystkich rodzajów farb i bejc. Nie stosować do aplikacji lakierów (w tym szelaku).

czytaj więcej
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram