Farby matowe

Wodorozcieńczalna wewnętrzna, lateksowa farba akrylowa z rewolucyjną technologią "ColorLock® Technology", tworząca wykończenie o wyjątkowej głębi koloru, sile krycia i zmywalności. Mat.

czytaj więcej

Wodorozcieńczalna wewnętrzna, lateksowa farba akrylowa z rewolucyjną technologią "ColorLock Technology", przeznaczona do dekoracji łazienek, kuchni i obiektów SPA. Mat.

czytaj więcej

Farba nowej generacji, wyjątkowo odporna na plamy i brud z opatentowaną technologią usuwania zabrudzeń „Stain Release Technology”. Najbardziej zmywalna i zawsze czysta!

czytaj więcej

Wodorozcieńczalna, wewnętrzna farba akrylowa przeznaczona do dekoracji sufitów. Ultra-mat.

czytaj więcej

Wodorozcieńczalna, farba akrylowa przeznaczona do malowania wewnętrznych ścian i sufitów, tworząca trwałe i eleganckie, matowe wykończenie. Mat.

czytaj więcej

Wodorozcieńczalna, wewnętrzna farba akrylowa jakości PREMIUM do ścian i sufitów. Pełny mat.

czytaj więcej

Wodorozcieńczalna farba akrylowa z innowacyjną, opatentowaną technologią „Scuff-Resistant” odporna na powstawanie czarnych śladów i przetarć, do malowania ścian w przestrzeniach o wysokim natężeniu ruchu. Mat.

czytaj więcej

Wodorozcieńczalna, wewnętrzna farba akrylowa z innowacyjną technologią „Cross-Linking Resin Technology”. Pełny mat.

czytaj więcej

Wodorozcieńczalna, wewnętrzna farba akrylowa. Pełny mat.

czytaj więcej
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram