Kariera

Kariera

Benjamin Moore Polska to dynamicznie rozwijająca się firma, która nieustannie poszukuje ciekawych osób do swojego zespołu.

Od kandydatów, niezależnie od aplikowanego stanowiska, oczekujemy entuzjazmu i pełnego zaangażowania. Poszukujemy pasjonatów dla których praca to nieustanne wyzwania i możliwość samorealizacji.

Jeżeli chcesz dołączyć do nas, wyślij aplikację na adres: kariera@bmpolska.com

Przesyłana aplikacja musi zawierać następującą zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w moim CV oraz aplikacji o pracę przez B.M. Polska Sp. z  o. o z siedzibą w Warszawie (01-302) przy ul. Połczyńskiej 100 (Administrator danych osobowych), w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko pracy [proszę wymienić stanowisko].

Aktualne oferty pracy

Sprzedawca w salonie - Warszawa

Benjamin Moore Polska, wyłączny dystrybutor farb premium amerykańskiej marki Benjamin Moore, poszukuje Sprzedawcy do salonu w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
- profesjonalna obsługa Klientów (indywidualnych, architektów i wykonawców) w zakresie doradztwa produktowego, doboru kolorystyki
- fizyczne barwienie farb
- obsługa sklepu online
- odpowiedzialność za wyniki
- dbanie o wizerunek podległego salonu
- współpraca z koordynatorem regionu

Oczekiwania:
- doświadczenie w sprzedaży farb i obsłudzie Klienta
- obsługa sklepu online będzie dodatkowym atutem
- znajomość programów sprzedaży
- komunikatywność, otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
- doświadczenie w zakresie obsługi urządzeń barwiących będzie dodatkowym atutem
- odpowiedzialność i uczciwość

Oferujemy:
- interesującą pracę dla marki PREMIUM w kategorii farb
- pracę w dynamicznym zespole ludzi z pasją
- umowę o pracę

CV proszę przesyłać na adres: hr@bmpolska.com

Koordynator Regionu - województwa wielkopolskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, lubuskie.

Benjamin Moore Polska, wyłączny dystrybutor farb segmentu premium amerykańskiej marki Benjamin Moore, poszukuje Koordynatora Regionu.

Miejsce pracy: województwa wielkopolskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, lubuskie.

- realizacja planów sprzedażowych w regionie
- rozszerzanie sieci dystrybucji oraz intensyfikacja współpracy z istniejącymi Partnerami Handlowymi
- współpraca z architektami, firmami wykonawczymi i inwestorami
- monitorowanie i obsługa inwestycji budowlanych w regionie
- prowadzenie szkoleń, prezentacji i pokazów praktycznych

Oczekujemy:
- doświadczenia w sprzedaży produktów z segmentu Premium
- pasji i pełnego zaangażowania
- motywacji do osiągania wysokich wyników
- komunikatywności, otwartości oraz łatwości nawiązywania kontaktów
- doświadczenia w obsłudze architektów, projektantów i firm wykonawczych
- doświadczenia w zakresie obsługi inwestycji
- znajomość rynku farb i dekoracji ściennych będzie dodatkowym atutem
- umiejętności organizacji pracy
- mobilności
- prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
- interesującą pracę dla najbardziej ekskluzywnej marki w kategorii farb
- narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

RODO i Polityka Prywatności
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram