Ben - farba POKOLENIA „Y”…

Ben - farba POKOLENIA „Y”…

Ben - farba POKOLENIA „Y”…

01.07.2024

Pewni siebie, otwarci na nowe wyzwania. Kochają cyfrowe technologie i czują się wyjątkowi.

Przywiązują ogromną wagę do swojego wizerunku. Image tworzy również styl panujący we wnętrzach ich mieszkań, a nowa linia farb Ben® marki Benjamin Moore pozwala wyróżnić się z tłumu.

JEST KONKRET…

Ben® - konkretnie i krótko, tak jak lubią „Milenialsi”, a przy tym kolorowo. Dwa stopnie połysku do wyboru - mat i półmat. Obydwie wersję tworzą bardzo trwałe wymalowania odporne na zmywanie, co zapewnia łatwość utrzymania ścian w czystości ograniczając wydatki na kolejne remonty.

Gama ponad 3 500 atrakcyjnych kolorów, niemożliwych do skopiowania i chronionych hologramem marki Benjamin Moore, daje praktycznie nieograniczone możliwości przy wyborze odcieni i ich zestawiania.

PIECE OF CAKE…

Malowanie (z) Ben®’em to niezwykle doświadczenie i czysta przyjemność.
Z technicznego punktu widzenia czynność ta nie stanowi żadnego poważniejszego wyzwania. Receptury obydwu farb zostały specjalnie dopracowane, aby dawać radość z malowania, już od pierwszego pociągnięcia pędzlem. Farby pięknie się rozpływają i posiadają doskonałą siłę krycia.

GENNEX Color Technology

Wytrawny szef kuchni łączy sekretne składniki z własnego ogrodu, by wywołać eksplozję niepowtarzalnych smaków. Koncern Benjamin Moore & Co. produkuje dwa najważniejsze komponenty farb - spoiwa oraz koloranty i łączy je w autorskim systemie „Gennex® Color Technology”.

W efekcie powstają produkty w niepowtarzalnej kolorystyce, zapewniające najwyższe parametry techniczne i trwałość.

Poczciwy Ben®…

Ben® troszczy się bezpieczeństwo – Twoje oraz środowiska.
Śladowa zawartość lotnych związków organicznych do minimum ogranicza wystąpienie reakcji alergicznych. Wymalowanie uzyskane z farb z linii Ben® są oporne na działanie mikroorganizmów.

„Milenialsi” - kowale swojego losu

Pokarzcie na co Was stać. Zmieńcie tło, na którym rozgrywa się spektakl Waszego życia. Malujcie i cieszcie się z efektu estetycznego przez lata.

Pozwólcie Ben®’owi, aby dołożył „kolorową cegiełkę” do wizerunku, do którego przykładacie tak dużą wagę.

POZNAJ BEN'a:

Ben® PREMIUM INTERIOR ACRYLIC PAINT & PRIMER MATTE N624
Ben® PREMIUM INTERIOR ACRYLIC PAINT & PRIMER EGGSHELL N626

● stopień połysku: mat (N624), półmat (N626)
● kolorystyka: biel i pełna gama odcieni w ekologicznym systemie barwienia GENNEX® Platform
● wydajność: ok. 12 m2/l

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram