Benjamin Moore na “Warsaw Home & Contract” 2021

Benjamin Moore na “Warsaw Home & Contract” 2021

Benjamin Moore na “Warsaw Home & Contract” 2021

02.11.2021

Imprezy targowe od lat cieszą się ogromną popularnością i przyciągają wielu odwiedzających. Tegoroczna edycja „Warsaw Home & Contract” spotkała się jednak z wyjątkowym zainteresowaniem ze strony projektantów i architektów - głównej grupy docelowej.

Nie zabrakło również Klientów indywidualnych, którzy poszukując do swoich domów ciekawych rozwiązań ze świata designu, zawitali do hal Ptak Warsaw Expo.

Wysoka frekwencja to niewątpliwie efekt odblokowania imprez targowych po blisko 2 latach izolacji spowodowanej przez pandemię. Wszyscy spragnieni byliśmy bezpośredniego kontaktu „face to face”.

Podczas czterech październikowych dni (od 27 do 30) wiodące marki prezentowały swoje produkty na atrakcyjnych stoiskach, które często zaskakiwały wymyślną formą i kolorem.

Skoro padło słowo „kolor” nie mogło zabraknąć nas - amerykańskiej marki Benjamin Moore. Na obszernym stoisku E2. 105B w hali E prezentowaliśmy to, z czego słyniemy – wyjątkową kolorystykę, w tym „KOLOR ROKU 2022” i trendy na kolejny sezon oraz najwyższą jakość naszych farb.

Nasz barwny bohater na 2022 rok, czyli „October Mist 1495” – delikatny odcień szałwii przypadł do gustu większości Naszych Gości. Nasze próbki koloru sygnowane wizerunkiem samej Betty Moore rozchodziły się jak świeże bułeczki.

Kto nie był do końca przekonany jak działa „BIAŁA MAGIA” miał doskonałą okazję zaobserwować jej niewyobrażalną siłę…zamkniętą w każdej puszce nowej kategorii farb „Ultra Spec SCUFF-X”.

Praktyczny pokaz odporności na czarne przetarcia od plastikowych elementów walizek, oparć krzeseł, plecaków, sprzętu sportowego czy terapeutycznego używanego w obiektach służby zdrowia robił wrażenie.

Wyraźna linia rozgraniczająca dwie części planszy widocznej powyżej to nie dowód działania sił nadprzyrodzonych, ale efekt wytężonej pracy specjalistów z działu R&D koncernu Benjamin Moore & Co., którzy opracowali specjalny rodzaj żywicy odpornej na czarne ślady.

Dziękujemy za Waszą obecność na naszym stoisku i za wszystkie cenne opinie.

Bardzo miło nam również było wypić aromatyczną kawę z Naszymi Autoryzowanymi Dystrybutorami, którzy ciężko pracują w swoich regionach nad popularyzacją marki Benjamin Moore.

Nasze stoisko odwiedził przedstawiciel koncernu Benjamin Moore & Co. - Rustom Saleh, Sales Europe and Middle East Manager.

Mamy nadzieje, że dostarczyliśmy Wam wielu cennych, barwnych inspiracji.

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram