Benjamin Moore na Warsaw Home

Benjamin Moore na Warsaw Home

Benjamin Moore na Warsaw Home

10.10.2019

Benjamin Moore na Warsaw Home

Chyba żadna impreza targowa w Polsce nie przyciąga tylu projektantów i osób związanych z szeroko pojętym designem. Również klienci indywidualni chętnie odwiedzają ekspozycje producentów zdobywając cenne inspiracje. 
Niewątpliwie biznesowe targi wyposażenia wnętrz Warsaw Home stały się największym tego typu wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorka imprezy chce, aby Warsaw Home było wymieniane jednym tchem obok takich organizowanych w Mediolanie czy Paryżu. Wszyscy trzymamy za to kciuki.
Przez cztery dni, od 3 do 6 października 2019 r. producenci z kraju i zagranicy prezentowali swoje produkty na atrakcyjnych stoiskach, często zaskakujących wymyślną formą i kolorem.
W tym roku nie zabrakło także amerykańskiej marki Benjamin Moore, która pokazała najpiękniejsze kolory na stoisku B1.35 w hali B „Interior Finishes”.
Furorę zrobiła nowa kategoria farb SCUFF-X odporna na czarne przetarcia od plastikowych elementów walizek, oparć krzeseł, plecaków, sprzętu sportowego czy terapeutycznego używanego w obiektach służby zdrowia.
Na zdjęciu powyżej widać doskonale jak działa SCUFF-X. Różnica pomiędzy jedną stroną prezentera (pomalowaną nową farbą z technologią SCUFF RESISTANT), a drugą (pomalowaną tradycyjnym produktem) jest zasadnicza. 
A o intensywności testowania farby niech świadczy stopień zużycia plastikowej części spinacza do papieru, która starła się ok. 4 mm...
Praktyczny pokaz wprawiał wszystkich w ogromne zdumienie. 
Naszą ekspozycję odwiedziły znane w środowisku projektantów postaci, między innymi Ewa Mierzejewska, dziennikarka związana z licznymi tytułami wnętrzarskimi, prowadząca popularne programy TV oraz Marta Czerkies Home Designerprowadząca autorski program na kanale Domo+ pt ,,Kupione i co dalej”.
Przy okazji pytaliśmy projektantów jaki odcień zostanie okrzyknięty kolorem roku 2020 przez łowczynie trendów koncernu Benjamin Moore & Co.
Zdania były podzielone ale w większości wyborów przewijały się ciepłe brązy oraz zgaszone zielenie nawiązujące do kolorów ziemi.
Na drugim biegunie znalazły się oceaniczne odcienie zielonego i granat i czerń. Wytypowano także fuksję i jasny pastelowy róż.
Już 11 października ogłoszony zostanie oficjalnie COLOR of THE YEAR 2020 i okaże się kto miał rację. Mając na uwadze poprzednie lata, Benjamin Moore zawsze zaskakiwał dokonanym wyborem i z pewnością nie inaczej będzie tym razem…
Targi były doskonałą okazją do rozmów z Naszymi obecnymi Partnerami Biznesowymi jak również do nawiązania współpracy z firmami zainteresowanymi dystrybucją ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore.
Dziękujemy za odwiedzenie naszej ekspozycji i za wszystkie cenne opinie. 
Mamy nadzieje, że w zamian dostarczyliśmy Wam wielu barwnych inspiracji. Teraz pora na ich wprowadzenie w życie.
Nasze salony sprzedaży w całej Polsce są do Waszej dyspozycji. 
Już teraz zapraszamy na kolejną edycję targów w 2020 roku! 

Zobacz także:

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" kolejne okrążenie!

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" biegnie niestrudzenie! Właśnie zbliżamy się do końca kolejnego okrążenia, którego bohaterem jest Kolor Roku 2023! Nieco historii Kolorowa sztafeta Benjamin […]

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" trwa!

Na początku był chaos, a później kolor…NIE! Na początku było wapno… Właśnie na tym spoiwie wytworzona została słynna farba „Moore’s® Prepared Calsom Finish” – pierwsze […]

10 lipca 2023

NIE dla "CZARNYCH ŚLADÓW"!

Benjamin Moore WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ „CZARNYM ŚLADOM”! Pięknie pomalowany korytarz mieszkania, świeżo odnowiona klatka schodowa i nieskazitelna biel na ścianach w apartamencie na wynajem. W korytarzu […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram