Benjamin Moore na Warsaw Home

Benjamin Moore na Warsaw Home

Benjamin Moore na Warsaw Home

10.10.2019

Benjamin Moore na Warsaw Home

Chyba żadna impreza targowa w Polsce nie przyciąga tylu projektantów i osób związanych z szeroko pojętym designem. Również klienci indywidualni chętnie odwiedzają ekspozycje producentów zdobywając cenne inspiracje. 
Niewątpliwie biznesowe targi wyposażenia wnętrz Warsaw Home stały się największym tego typu wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorka imprezy chce, aby Warsaw Home było wymieniane jednym tchem obok takich organizowanych w Mediolanie czy Paryżu. Wszyscy trzymamy za to kciuki.
Przez cztery dni, od 3 do 6 października 2019 r. producenci z kraju i zagranicy prezentowali swoje produkty na atrakcyjnych stoiskach, często zaskakujących wymyślną formą i kolorem.
W tym roku nie zabrakło także amerykańskiej marki Benjamin Moore, która pokazała najpiękniejsze kolory na stoisku B1.35 w hali B „Interior Finishes”.
Furorę zrobiła nowa kategoria farb SCUFF-X odporna na czarne przetarcia od plastikowych elementów walizek, oparć krzeseł, plecaków, sprzętu sportowego czy terapeutycznego używanego w obiektach służby zdrowia.
Na zdjęciu powyżej widać doskonale jak działa SCUFF-X. Różnica pomiędzy jedną stroną prezentera (pomalowaną nową farbą z technologią SCUFF RESISTANT), a drugą (pomalowaną tradycyjnym produktem) jest zasadnicza. 
A o intensywności testowania farby niech świadczy stopień zużycia plastikowej części spinacza do papieru, która starła się ok. 4 mm...
Praktyczny pokaz wprawiał wszystkich w ogromne zdumienie. 
Naszą ekspozycję odwiedziły znane w środowisku projektantów postaci, między innymi Ewa Mierzejewska, dziennikarka związana z licznymi tytułami wnętrzarskimi, prowadząca popularne programy TV oraz Marta Czerkies Home Designerprowadząca autorski program na kanale Domo+ pt ,,Kupione i co dalej”.
Przy okazji pytaliśmy projektantów jaki odcień zostanie okrzyknięty kolorem roku 2020 przez łowczynie trendów koncernu Benjamin Moore & Co.
Zdania były podzielone ale w większości wyborów przewijały się ciepłe brązy oraz zgaszone zielenie nawiązujące do kolorów ziemi.
Na drugim biegunie znalazły się oceaniczne odcienie zielonego i granat i czerń. Wytypowano także fuksję i jasny pastelowy róż.
Już 11 października ogłoszony zostanie oficjalnie COLOR of THE YEAR 2020 i okaże się kto miał rację. Mając na uwadze poprzednie lata, Benjamin Moore zawsze zaskakiwał dokonanym wyborem i z pewnością nie inaczej będzie tym razem…
Targi były doskonałą okazją do rozmów z Naszymi obecnymi Partnerami Biznesowymi jak również do nawiązania współpracy z firmami zainteresowanymi dystrybucją ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore.
Dziękujemy za odwiedzenie naszej ekspozycji i za wszystkie cenne opinie. 
Mamy nadzieje, że w zamian dostarczyliśmy Wam wielu barwnych inspiracji. Teraz pora na ich wprowadzenie w życie.
Nasze salony sprzedaży w całej Polsce są do Waszej dyspozycji. 
Już teraz zapraszamy na kolejną edycję targów w 2020 roku! 

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram