BLOGGERS ZONE 2020 w kolorach Benjamin Moore

BLOGGERS ZONE 2020 w kolorach Benjamin Moore

BLOGGERS ZONE 2020 w kolorach Benjamin Moore

02.03.2020
„Bloggers Zone” - słynne spotkania najbardziej wpływowych polskich blogerek wnętrzarskich to już właściwie marka.
Tegoroczna edycja miała miejsce w dniach 25-28 lutego podczas targów mebli i wyposażenia wnętrz Home Decor w Poznaniu.
Atrakcyjną  ekspozycję pomalowano farbami marki Benjamin Moore. Amerykańskiego producenta reprezentował Autoryzowany Dystrybutor z Poznania – DEKOSTUDIO z showroomem zlokalizowanym w Galerii Arkada.

Wszystko zaczęło się w roku 2013… 
Spotkania Bloggers Zone to inicjatywa pięciu znanych blogerek wnętrzarskich: 
Dagmary Jakubczak forelements.pl
Katarzyny Gal kasiagal.com
Anny Katarzyny Betnarskiej klikinterior.pl
oraz Marty Cerkownik greyandcosy.pl
Blogerki jak zwykle przyciągnęły uwagę odwiedzających pięknie zaaranżowanym stoiskiem, które z roku na rok (od 2013) zajmuje większą przestrzeń.
W strefie zestawiono najmodniejsze elementy wystroju wnętrz, zgodne z aktualnymi nurtami w designie. 
Well being trend 
W Bloggers Zone organizowano wykłady, warsztaty i prezentacje, podczas których omawiano między innymi kolory wytypowane przez poszczególnych producentów farb.
Kolor roku 2020 marki Benjamin Moore - delikatny, wyciszony pudrowy róż przypadł do gustu blogerek do tego stopnia, że dwie przestrzenie aranżacji – kuchnia i jadalnia pomalowane zostały właśnie w tym odcieniu "FIRST LIGHT 2102-70".
Pozostałe dwa odcienie, które wybrano, to "White Dove OC-17" oraz "Colorado Clay AC-15".  
W porównaniu z aranżacją stoiska, np. z roku 2017, było bardziej ascetycznie i zdecydowanie „jaśniej”, ale właśnie takie były zapowiedzi trendów na nową dekadę. 
Potwierdzają to słowa Uli Michalak w wywiadzie dla MTP TV
„Obecnie bardzo wyraźny jest eko-trend z jasnymi kolorami, zgodnie z nurtem well being. Nasz dom ma być naszą oazą, miejscem w którym odnajdujemy spokój i bezpieczeństwo z dala od chaosu świata zewnętrznego”. 
Tapeta punktem wyjścia wystawy… 
Aranżacja tegorocznej edycji Bloggers Zone skupiła się wokół tapety RYNGO London Art, wyeksponowanej w salonie na stoisku, nawiązującej do kolorów ziemi. To miał być punkt wyjścia dla całej wystawy.
Charakteru całości wnętrz prezentowanych w strefie dodały sztukaterie i listwy dekoracyjne marki NOËL & MARQUET belgijskiej firmy NMC perfekcyjnie zamontowane przez specjalistów z firmy ANIRO (dystrybutora w Polsce).
I’m watching you… 
Jak wspomniano, w strefie Bloggers Zone odbyły się liczne interesujące wykłady i spotkania, które przyciągnęły licznych słuchaczy. 
Trendy w aranżacji wnętrz na sezon 2020 przedstawiła między innymi Dagmara Jakubczak - historyk sztuki, projektantka wnętrz, trendwatcher i mecenas dobrego designu (forelements.pl oraz kanał na youtube: „Akademia Dagmary”).

Markę Benjamin Moore reprezentował Autoryzowany Dystrybutor z Poznania – DEKOSTUDIO z showroomem w znanej Galerii Arkada.
ul. Obornicka 229
60-650 Poznań
tel.: +48 61 639 01 13
Serdecznie zapraszamy do salonu! 

Zobacz także:

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" kolejne okrążenie!

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" biegnie niestrudzenie! Właśnie zbliżamy się do końca kolejnego okrążenia, którego bohaterem jest Kolor Roku 2023! Nieco historii Kolorowa sztafeta Benjamin […]

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" trwa!

Na początku był chaos, a później kolor…NIE! Na początku było wapno… Właśnie na tym spoiwie wytworzona została słynna farba „Moore’s® Prepared Calsom Finish” – pierwsze […]

10 lipca 2023

NIE dla "CZARNYCH ŚLADÓW"!

Benjamin Moore WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ „CZARNYM ŚLADOM”! Pięknie pomalowany korytarz mieszkania, świeżo odnowiona klatka schodowa i nieskazitelna biel na ścianach w apartamencie na wynajem. W korytarzu […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram