BLOGGERS ZONE 2020 w kolorach Benjamin Moore

BLOGGERS ZONE 2020 w kolorach Benjamin Moore

BLOGGERS ZONE 2020 w kolorach Benjamin Moore

02.03.2020
„Bloggers Zone” - słynne spotkania najbardziej wpływowych polskich blogerek wnętrzarskich to już właściwie marka.
Tegoroczna edycja miała miejsce w dniach 25-28 lutego podczas targów mebli i wyposażenia wnętrz Home Decor w Poznaniu.
Atrakcyjną  ekspozycję pomalowano farbami marki Benjamin Moore. Amerykańskiego producenta reprezentował Autoryzowany Dystrybutor z Poznania – DEKOSTUDIO z showroomem zlokalizowanym w Galerii Arkada.

Wszystko zaczęło się w roku 2013… 
Spotkania Bloggers Zone to inicjatywa pięciu znanych blogerek wnętrzarskich: 
Dagmary Jakubczak forelements.pl
Katarzyny Gal kasiagal.com
Anny Katarzyny Betnarskiej klikinterior.pl
oraz Marty Cerkownik greyandcosy.pl
Blogerki jak zwykle przyciągnęły uwagę odwiedzających pięknie zaaranżowanym stoiskiem, które z roku na rok (od 2013) zajmuje większą przestrzeń.
W strefie zestawiono najmodniejsze elementy wystroju wnętrz, zgodne z aktualnymi nurtami w designie. 
Well being trend 
W Bloggers Zone organizowano wykłady, warsztaty i prezentacje, podczas których omawiano między innymi kolory wytypowane przez poszczególnych producentów farb.
Kolor roku 2020 marki Benjamin Moore - delikatny, wyciszony pudrowy róż przypadł do gustu blogerek do tego stopnia, że dwie przestrzenie aranżacji – kuchnia i jadalnia pomalowane zostały właśnie w tym odcieniu "FIRST LIGHT 2102-70".
Pozostałe dwa odcienie, które wybrano, to "White Dove OC-17" oraz "Colorado Clay AC-15".  
W porównaniu z aranżacją stoiska, np. z roku 2017, było bardziej ascetycznie i zdecydowanie „jaśniej”, ale właśnie takie były zapowiedzi trendów na nową dekadę. 
Potwierdzają to słowa Uli Michalak w wywiadzie dla MTP TV
„Obecnie bardzo wyraźny jest eko-trend z jasnymi kolorami, zgodnie z nurtem well being. Nasz dom ma być naszą oazą, miejscem w którym odnajdujemy spokój i bezpieczeństwo z dala od chaosu świata zewnętrznego”. 
Tapeta punktem wyjścia wystawy… 
Aranżacja tegorocznej edycji Bloggers Zone skupiła się wokół tapety RYNGO London Art, wyeksponowanej w salonie na stoisku, nawiązującej do kolorów ziemi. To miał być punkt wyjścia dla całej wystawy.
Charakteru całości wnętrz prezentowanych w strefie dodały sztukaterie i listwy dekoracyjne marki NOËL & MARQUET belgijskiej firmy NMC perfekcyjnie zamontowane przez specjalistów z firmy ANIRO (dystrybutora w Polsce).
I’m watching you… 
Jak wspomniano, w strefie Bloggers Zone odbyły się liczne interesujące wykłady i spotkania, które przyciągnęły licznych słuchaczy. 
Trendy w aranżacji wnętrz na sezon 2020 przedstawiła między innymi Dagmara Jakubczak - historyk sztuki, projektantka wnętrz, trendwatcher i mecenas dobrego designu (forelements.pl oraz kanał na youtube: „Akademia Dagmary”).

Markę Benjamin Moore reprezentował Autoryzowany Dystrybutor z Poznania – DEKOSTUDIO z showroomem w znanej Galerii Arkada.
ul. Obornicka 229
60-650 Poznań
tel.: +48 61 639 01 13
Serdecznie zapraszamy do salonu! 

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram