Bud-Service, Autoryzowany Dystrybutor Benjamin Moore w nowym, nastrojowym showroomie w Bydgoszczy!

Bud-Service, Autoryzowany Dystrybutor Benjamin Moore w nowym, nastrojowym showroomie w Bydgoszczy!

Bud-Service, Autoryzowany Dystrybutor Benjamin Moore w nowym, nastrojowym showroomie w Bydgoszczy!

06.08.2018
BUD-SERVICE w nowym „nastrojowym” showroomie w Bydgoszczy. 
Stara miłość nie rdzewieje… 
Obecnie żyjemy w szybko zmieniającej się rzeczywistości. 
Jak połączyć wspomniane zjawisko z wartościami, które pozostają niezmienne niezależnie od mijającego czasu? 
Cała sztuka polega na zachowaniu solidnych, wypracowanych podstaw w działalności firmy przy jednoczesnym reagowaniu na panujące trendy.
Bud-Service to jeden z naszych długoletnich Autoryzowanych Dystrybutorów, któremu idealnie udaje się mariaż powyższych zależności. Jedno wciąż pozostaje niezmienne – w ofercie nieprzerwanie króluje legendarna marka Benjamin Moore. 
Ostatnio właściciele postanowili przenieść swój showroom do nowej, przestrzennej i eleganckiej lokalizacji przy ul. Nastrojowej 6 w Bydgoszczy. 
"Do trzech razy sztuka…"
Właśnie tak, z uśmiechem na twarzy, mawia Sylwia Brzószczyk, która wraz z mężem Januszem prowadzą firmę od roku 2001. I dodaje „Czy trzecia zmiana adresu w historii firmy będzie ostatnią, pokaże czas”. 
Z uwagi na ogromne doświadczenie, doskonałą znajomość branży farb, efektów dekoracyjnych i systemów ociepleń połączonych z najwyższym poziomem obsługi Klientów nazwa BUD-SERVICE stała się w zasadzie marką. 
Warto podkreślić, że od czerwca bieżącego roku firma jest oficjalnym partnerem Business Club Bydgoszcz.
Nastrojowo na Nastrojowej 😉 
Nowy showroom jest nowoczesny i bardzo przestrzenny, a od wejścia czuć modny loftowy klimat. Urządzono w nim elegancką strefę dla marki Benjamin Moore z ogromnym studiem kolorów. Ściany zdobią historyczne fotografie prezentujące między innymi założyciela amerykańskiego koncernu i uroczą postać Betty Moore, autorkę pierwszej audycji radiowej poruszającej temat aranżacji wnętrz.
W salonie wydzielono specjalną przestrzeń dla projektantów, którzy mogą wygodnie prowadzić rozmowy ze swoimi Klientami, wybierać odpowiednie produkty i kolorystykę do realizowanych projektów.
Strefa jest również miejscem częstych prezentacji i spotkań. 
A teraz posłuchajmy, jak o prowadzonym biznesie i dokonanych zmianach opowiadają Właściciele firmy BUD-SERVICE.
„Ile lat działamy? Wydaje się, że całe lata świetlne..” – śmieje się Sylwia. „Rozpoczynaliśmy nasz biznes w zupełnie innym miejscu i w nieco innym otoczeniu makroekonomicznym. Często mawia się, że kiedyś produkty sprzedawały się same, jednak wszystko zależy od branży w jakiej prowadzona jest działalność. Naturalnie dawniej, gdy cement czy zwykła farba do malowania ścian stanowiła towar deficytowy, właściciele hurtowni zbijali fortuny. Można zapytać, czy poza oczywistymi korzyściami finansowymi mieli z tego satysfakcję? Dzisiaj na szczęście jest zupełnie inaczej i Klient staje przed pełnym wyborem produktów, marek, kolorystyki czy form. O ile kiedyś, z uwagi na ściśle limitowaną ofertę, zbędne wydawało się doradztwo, o tyle obecnie czynnik ten odgrywa decydująca rolę. To właśnie pracownicy obsługi salonów sprzedaży muszą mieć doskonałą orientację produktową, znać różnice pomiędzy markami, jak również posiadać pewne wyczucie w zakresie doboru kolorystyki i podstaw aranżacji wnętrz. Nie bez przyczyny wspomniałam czy właściciele dawnych hurtowni odczuwali satysfakcję. Miałam na myśli radość z budowania relacji z Klientami. Każdy z nich poszukuje innych rozwiązań, posiada odmienny zmysł estetyczny i przychodzi do nas z nadzieją rozwiązania innych problemów” - wyjaśnia właścicielka firmy Sylwia Brzószczyk. 
„A to, co sprawia nam największą przyjemność to możliwość znalezienia najlepszego produktu i wybór najtrafniejszej technologii. Niezmiennie w ofercie farb najważniejszą dla nas marką był, jest i będzie Benjamin Moore. Dlaczego? Kto choć raz malował tymi wyjątkowymi farbami, wie o czym mówię ;-)” – dodaje właściciel firmy Janusz Brzószczyk. 
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia salonu. 
Bud Service
ul. Nastrojowa 6
85-830 Bydgoszcz
tel.: +48 52 342 46 71, 519 540 045

Zobacz także:

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" kolejne okrążenie!

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" biegnie niestrudzenie! Właśnie zbliżamy się do końca kolejnego okrążenia, którego bohaterem jest Kolor Roku 2023! Nieco historii Kolorowa sztafeta Benjamin […]

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" trwa!

Na początku był chaos, a później kolor…NIE! Na początku było wapno… Właśnie na tym spoiwie wytworzona została słynna farba „Moore’s® Prepared Calsom Finish” – pierwsze […]

10 lipca 2023

NIE dla "CZARNYCH ŚLADÓW"!

Benjamin Moore WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ „CZARNYM ŚLADOM”! Pięknie pomalowany korytarz mieszkania, świeżo odnowiona klatka schodowa i nieskazitelna biel na ścianach w apartamencie na wynajem. W korytarzu […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram