Bud-Service, Autoryzowany Dystrybutor Benjamin Moore w nowym, nastrojowym showroomie w Bydgoszczy!

Bud-Service, Autoryzowany Dystrybutor Benjamin Moore w nowym, nastrojowym showroomie w Bydgoszczy!

Bud-Service, Autoryzowany Dystrybutor Benjamin Moore w nowym, nastrojowym showroomie w Bydgoszczy!

06.08.2018
BUD-SERVICE w nowym „nastrojowym” showroomie w Bydgoszczy. 
Stara miłość nie rdzewieje… 
Obecnie żyjemy w szybko zmieniającej się rzeczywistości. 
Jak połączyć wspomniane zjawisko z wartościami, które pozostają niezmienne niezależnie od mijającego czasu? 
Cała sztuka polega na zachowaniu solidnych, wypracowanych podstaw w działalności firmy przy jednoczesnym reagowaniu na panujące trendy.
Bud-Service to jeden z naszych długoletnich Autoryzowanych Dystrybutorów, któremu idealnie udaje się mariaż powyższych zależności. Jedno wciąż pozostaje niezmienne – w ofercie nieprzerwanie króluje legendarna marka Benjamin Moore. 
Ostatnio właściciele postanowili przenieść swój showroom do nowej, przestrzennej i eleganckiej lokalizacji przy ul. Nastrojowej 6 w Bydgoszczy. 
"Do trzech razy sztuka…"
Właśnie tak, z uśmiechem na twarzy, mawia Sylwia Brzószczyk, która wraz z mężem Januszem prowadzą firmę od roku 2001. I dodaje „Czy trzecia zmiana adresu w historii firmy będzie ostatnią, pokaże czas”. 
Z uwagi na ogromne doświadczenie, doskonałą znajomość branży farb, efektów dekoracyjnych i systemów ociepleń połączonych z najwyższym poziomem obsługi Klientów nazwa BUD-SERVICE stała się w zasadzie marką. 
Warto podkreślić, że od czerwca bieżącego roku firma jest oficjalnym partnerem Business Club Bydgoszcz.
Nastrojowo na Nastrojowej 😉 
Nowy showroom jest nowoczesny i bardzo przestrzenny, a od wejścia czuć modny loftowy klimat. Urządzono w nim elegancką strefę dla marki Benjamin Moore z ogromnym studiem kolorów. Ściany zdobią historyczne fotografie prezentujące między innymi założyciela amerykańskiego koncernu i uroczą postać Betty Moore, autorkę pierwszej audycji radiowej poruszającej temat aranżacji wnętrz.
W salonie wydzielono specjalną przestrzeń dla projektantów, którzy mogą wygodnie prowadzić rozmowy ze swoimi Klientami, wybierać odpowiednie produkty i kolorystykę do realizowanych projektów.
Strefa jest również miejscem częstych prezentacji i spotkań. 
A teraz posłuchajmy, jak o prowadzonym biznesie i dokonanych zmianach opowiadają Właściciele firmy BUD-SERVICE.
„Ile lat działamy? Wydaje się, że całe lata świetlne..” – śmieje się Sylwia. „Rozpoczynaliśmy nasz biznes w zupełnie innym miejscu i w nieco innym otoczeniu makroekonomicznym. Często mawia się, że kiedyś produkty sprzedawały się same, jednak wszystko zależy od branży w jakiej prowadzona jest działalność. Naturalnie dawniej, gdy cement czy zwykła farba do malowania ścian stanowiła towar deficytowy, właściciele hurtowni zbijali fortuny. Można zapytać, czy poza oczywistymi korzyściami finansowymi mieli z tego satysfakcję? Dzisiaj na szczęście jest zupełnie inaczej i Klient staje przed pełnym wyborem produktów, marek, kolorystyki czy form. O ile kiedyś, z uwagi na ściśle limitowaną ofertę, zbędne wydawało się doradztwo, o tyle obecnie czynnik ten odgrywa decydująca rolę. To właśnie pracownicy obsługi salonów sprzedaży muszą mieć doskonałą orientację produktową, znać różnice pomiędzy markami, jak również posiadać pewne wyczucie w zakresie doboru kolorystyki i podstaw aranżacji wnętrz. Nie bez przyczyny wspomniałam czy właściciele dawnych hurtowni odczuwali satysfakcję. Miałam na myśli radość z budowania relacji z Klientami. Każdy z nich poszukuje innych rozwiązań, posiada odmienny zmysł estetyczny i przychodzi do nas z nadzieją rozwiązania innych problemów” - wyjaśnia właścicielka firmy Sylwia Brzószczyk. 
„A to, co sprawia nam największą przyjemność to możliwość znalezienia najlepszego produktu i wybór najtrafniejszej technologii. Niezmiennie w ofercie farb najważniejszą dla nas marką był, jest i będzie Benjamin Moore. Dlaczego? Kto choć raz malował tymi wyjątkowymi farbami, wie o czym mówię ;-)” – dodaje właściciel firmy Janusz Brzószczyk. 
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia salonu. 
Bud Service
ul. Nastrojowa 6
85-830 Bydgoszcz
tel.: +48 52 342 46 71, 519 540 045

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram