CZTERY FILARY DOSKONAŁOŚCI…

CZTERY FILARY DOSKONAŁOŚCI…

CZTERY FILARY DOSKONAŁOŚCI…

08.02.2023

Zmieniamy zasady, Tworzymy nowe rozwiązania, Inspirujemy i Dajemy nowe możliwości.

To zasadnicze 4 FILARY marki Benjamin Moore, producenta farb segmentu Ultra-PREMIUM. Chcemy podkreślić pionierską rolę jaką niezmiennie na przestrzeni ponad 140 lat odgrywamy w świecie farb.

INSPIRUJEMY…bo wszystko zaczyna się od koloru.

To KOLOR jest dla Klientów największym wyzwaniem i właśnie od jego wyboru rozpoczynają przygodę z naszymi farbami. I wcale się im nie dziwimy.

Autorskie palety odcieni obejmujące gamę ponad 3 500 niepowtarzalnych, pięknych kolorów budują nastrój wnętrz i podkreślają charakter elewacji. Zmieniają tło, na którym rozgrywa się spektakl naszego codziennego życia, pracy i wypoczynku.

„Niemożliwe do skopiowania” – to krótkie zdanie pada po przeprowadzeniu nieudanych prób dobrania odcieni marki Benjamin Moore na farbach innych producentów.
Na kolorystyczny hologram marki składa się własna produkcja kolorantów o ściśle strzeżonych recepturach, które w połączeniu z opatentowaną technologią GENNEX Color Technology wzbudzają prawdziwe pożądanie.

ZMIENIAMY ZASADY

Betty Moore legenda USA

Dawno temu poznaliśmy sposób na rozwiązanie barwnych dylematów Klientów. Już w latach 30-tych minionego stulecia rozwiązywała je Betty Moore - fikcyjna postać, wykreowana przez koncern Benjamin Moore & Co. W pierwszym autorskim programie radiowym udzielała wiernym słuchaczom wielu cennych porad na temat aranżacji wnętrz. Fani Betty skupieni w powołanym przez nią „Benjamin Moore Triangle Club” otrzymywali drukowane broszury inspiracyjne, które były wysyłane tradycyjną pocztą.

Sprawiliśmy, że biel niejedno ma imię. Nasza paleta „Off-White COLORS” stała się jedną z podstawowych i najchętniej wykorzystywanych przez indywidualnych Klientów i projektantów wnętrz.

To, co wśród innych producentów farb budzi obawy, dla nas stanowi wyzwanie i punkt wyjścia do wskazywania nowych kierunków rozwoju. Każdy kolor z tajemniczej kolekcji „COLOR STORIES” opowiada niesamowitą historię ulegając nieprzewidywalnym zmianom barwnym pod wpływem pory dnia i pór roku.

Udowodniliśmy, że nasze najlepsze farby przetrwają na wewnętrznych ścianach w perfekcyjnym stanie nawet dekadę.

TWORZYMY NOWE, OPATENTOWANE TECHNOLOGIE

I NIGDY NIE CHODZIMY przy tym "NA SKRÓTY"...
Dzięki własnej produkcji dwóch podstawowych komponentów - kolorantów i żywic tworzymy autorskie receptury.

Pokazaliśmy, jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie, wprowadzając najbardziej prestiżową linię farb AURA.

Dbając o komfort Klientów, oddaliśmy do ich dyspozycji „farbę ceramiczną” z rodziny Regal®, wyjątkowo odporną na plamy, która wciąż stanowi niedościgniony wzór na rynku polskim. Teraz linia REGAL® SELECT została zmodyfikowana, by jeszcze doskonałej chronić ściany przed plamami i brudem.

Udowodniliśmy, że farba SCUFF-X skutecznie przeciwstawi się uderzeniom walizek i czarne ślady nie będą już zakłócały estetyki ścian.

DAJEMY NOWE MOŻLIWOŚCI

Nowe, nawet najbardziej rewolucyjne technologie mogą przejść niezauważone, jeżeli nie dają konkretnych korzyści.
Nasze rozwiązania wpływają na komfort życia, rozszerzając zakres użycia typowych farb tam, gdzie do tej pory nie było możliwe ich wykorzystanie.

Dwa lata temu koncern Benjamin Moore & Co. rozpoczął wdrożenie projektu PRODUCT PORTFOLIO OPTIMIZATION, w ramach którego ulepszyliśmy receptury głównych linii produktowych i zmieniliśmy grafiki etykiet opakowań. Ten mozolny proces został zakończony i na polskim rynku pojawiają się już najnowsze wersje doskonale znanych farb, które z pewnością docenią nasi Klienci.

Ten mozolny proces został zakończony i na polskim rynku pojawiają się już najnowsze wersje doskonale znanych farb, które z pewnością docenią nasi Klienci.

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram