CZY MOŻNA ulepszyć COŚ, co jest DOSKONAŁE?

CZY MOŻNA ulepszyć COŚ, co jest DOSKONAŁE?

CZY MOŻNA ulepszyć COŚ, co jest DOSKONAŁE?

18.05.2022

Jako pierwsi pokazaliśmy prawdziwe kolory na ścianie.
Stworzyliśmy magiczne mikrokapsułki z Twoim ulubionym kolorem, które tworzą niespotykaną głębię.
Teraz farby z linii AURA …są jeszcze piękniejsze, odporniejsze i trwalsze.
JAK NIGDY PRZEDTEM.


Recepta na farbę doskonałą…

Połącz nową, opatentowaną żywicę marki Benjamin Moore z kolorantami Gennex. Jeżeli zrobisz to tak, że stworzysz mikrokapsułki wypełnione kolorantami w technologii „ColorLock Technolgy” - otrzymasz farbę doskonałą.

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić...  

To mogło się udać jedynie „magikom” z działu Research & Development koncernu Benjamin Moore & Co.

AURA®, najbardziej prestiżowa linia w ofercie amerykańskiego producenta wyprzedziła swój czas i niezmiennie pozostaje niedościgniona zarówno pod względem efektów optycznych, jak i parametrów technicznych oraz użytkowych.

Nadszedł jednak czas, aby na nowo zdefiniować czym jest luksusowa farba w segmencie premium.
AURA® Interior otrzymała zmodyfikowaną formułę i nowoczesną szatę graficzną, umacniając pozycję niekwestionowanego lidera w świecie farb. Powraca JESZCZE PIĘKNIEJSZA I JESZCZE ODPORNIEJSZA.

Łączymy naukę ze sztuką…

AURA to jedyny produkt łączący trzy opatentowane, wyjątkowe rozwiązania:

  • Nowy rodzaj żywicy akrylowej – zwiększającej trwałość warstwy malarskiej, dedykowanej wyłącznie produktom AURA Interior.
  • ColorLock® Technology – rewolucyjna technologia „zamykająca” koloranty wewnątrz specjalnych mikrokapsułek zapewnia wyjątkową głębię koloru i jego „długowieczność” oraz doskonałe parametry techniczne i użytkowe.
  • GENNEX® Color Technology – opatentowana technologia łączenia żywicy i kolorantów decyduje o niezwykłych właściwościach farb Benjamin Moore.

Dzięki tej niezwykłej „kombinacji” powstała farba wiernie oddająca niezrównaną głębię i bogactwo prawdziwych kolorów. Wprowadzone zmiany recepturowe zapewniają jeszcze wyższą trwałość wymalowania i odporność na zmywanie/szorowanie oraz wybłyszczenia. Z drugiej strony sprawiły, że AURA na ścianie jest jeszcze piękniejsza, a jej kolor zyskał podwójną głębię. Ekologiczna receptura o znikomej zawartości LZO dba o zdrowie i bezpieczeństwo domowników.

Ponadto nowa formuła umożliwia doskonałą siłę krycia w pełnym spektrum kolorów oraz płynniejszą aplikację.

„IDEALNE i eleganckie”

Linia produktowa „AURA Interior” obejmuje trzy farby do malowania wewnętrznych ścian - Aura N522 matowa, N524 półmatowa „eggshell” oraz N526 w „satynowym” stopniu połysku. W łazienkach i obiektach SPA, w których panuje podwyższona wilgotność powietrza oraz wyższa temperatura, najlepiej sprawdza się matowa farba AURA Bath & Spa 532.

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram