Ekskluzywna marka Benjamin Moore w showroomie GLAZ-BUD w Łodzi

Ekskluzywna marka Benjamin Moore w showroomie GLAZ-BUD w Łodzi

Ekskluzywna marka Benjamin Moore w showroomie GLAZ-BUD w Łodzi

10.09.2018
10 września 2018
Autoryzowany Dystrybutor Benjamin Moore -showroom GLAZ-BUD w Łodzi. 
Doskonale znana galeria i słynne farby 
„STREFA 99” przy ul. Przybyszewskiego 99 w Łodzi. 
To właśnie w tym doskonale rozpoznawalnym miejscu zlokalizowany jest salon firmy Glaz-Bud.
Na początku bieżącego roku oferta showroomu została uzupełniona o farby ekskluzywnej marki Benjamin Moore. 
Produkty amerykańskiego producenta dostępne były już kiedyś na 2 piętrze wypomnianej galerii, teraz jednak trafiły do przestronnej strefy dedykowanej marce na parterze obiektu, w eleganckiej przestrzeni bezpośrednio użytkowanej przez właścicieli obiektu.
Warto podkreślić, że firma Glaz-Bud prowadzi rodzinny biznes ponad 20 lat, od 1997 roku.
1600 m² na których mieszają się style, kraje, wzory i kolory…
Włochy, Niemcy, Ameryka, Polska. Styl klasyczny, nowoczesny, industrialny, a może glamour?
W showroomie wybierzemy najważniejsze elementy wyposażenia wnętrz – zarówno przestrzeni łazienkowych, kuchni oraz salonów. Wszystkie z segmentu Premium. Porcelana stołowa marki Villeroy&Boch, sprzęty domowe KitchenAid i Silit, piękne meble włoskiej firmy Bonaldo i wiele innych.
Glaz-Bud to również dystrybutor innowacyjnych płytek wielkoformatowych marek Ariostea, Florim i innych.
Pracownicy showroomu otaczają Klientów wyjątkową opieką, zapewniają profesjonalną wiedzę i dobierają najlepsze rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb.
Benjamin Moore – brakujący element…  
W salonie wydzielono specjalne miejsce dla marki Benjamin Moore, w którym uwagę przyciąga atrakcyjny, podświetlany ekspozytor z najpopularniejszymi paletami kolorów. 
„Już od pewnego czasu Klienci pytali nas o farby amerykańskiej marki Benjamin Moore. Wiedzieliśmy, że jest to tzw. brakujący element w naszej szerokiej ofercie. Naturalnie otrzymywaliśmy propozycje współpracy od wielu przedstawicieli związanych z branżą farb, zawsze jednak odmawialiśmy. Podświadomie myśleliśmy tylko o jednej marce… I oto niczym w amerykańskim śnie, poprzez zbieg pewnych okoliczności dołączyliśmy do grona autoryzowanych dystrybutorów w Łodzi. Teraz wiemy dlaczego nasi projektanci tak usilnie rekomendowali nam właśnie te, a nie inne farby. Markę widać już na ogrodzeniu zewnętrznym galerii i na witrynie tuż przy samym wejściu. Teraz każdy Klient otrzymuje wyraźny sygnał, że w naszym salonie wybierze również farby do barwnej aranżacji wnętrz. Pod koniec września – 29 i 30 wystawiamy się na targach HOME DESIGN w Atlas Arenie i już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji. Naturalnie pokażemy również amerykańską legendę” – wyjaśnia Renata Karolczak, która wraz z mężem Pawłem zarządza firmą GLAZ-BUD. 
Duże i małe
Glaz-Bud obsługuje duże inwestycje realizowane przez deweloperów, jak i mniejsze należące do Klientów indywidualnych.
Firma współpracuje z szerokim gronem designerów oraz wykonawcami. To połączenie stanowi szczególnie istotny element strategii działania i wpływa zasadniczo na skuteczność sprzedaży. Wymaga jednak wieloletniego doświadczenia, doskonałej koordynacji projektów, terminowości i rzetelności.
To właśnie te cechy najlepiej opisują wzorowy rodzinny biznes rozwijany od ponad 20 lat przez Właścicieli.
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia salonu. 
STREFA 99  
ul. Przybyszewskiego 99A
93-126 Łódź
tel.:+48 42 683 06 16; 42 640 23 55

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram