Ekskluzywna marka Benjamin Moore w showroomie GLAZ-BUD w Łodzi

Ekskluzywna marka Benjamin Moore w showroomie GLAZ-BUD w Łodzi

Ekskluzywna marka Benjamin Moore w showroomie GLAZ-BUD w Łodzi

10.09.2018
10 września 2018
Autoryzowany Dystrybutor Benjamin Moore -showroom GLAZ-BUD w Łodzi. 
Doskonale znana galeria i słynne farby 
„STREFA 99” przy ul. Przybyszewskiego 99 w Łodzi. 
To właśnie w tym doskonale rozpoznawalnym miejscu zlokalizowany jest salon firmy Glaz-Bud.
Na początku bieżącego roku oferta showroomu została uzupełniona o farby ekskluzywnej marki Benjamin Moore. 
Produkty amerykańskiego producenta dostępne były już kiedyś na 2 piętrze wypomnianej galerii, teraz jednak trafiły do przestronnej strefy dedykowanej marce na parterze obiektu, w eleganckiej przestrzeni bezpośrednio użytkowanej przez właścicieli obiektu.
Warto podkreślić, że firma Glaz-Bud prowadzi rodzinny biznes ponad 20 lat, od 1997 roku.
1600 m² na których mieszają się style, kraje, wzory i kolory…
Włochy, Niemcy, Ameryka, Polska. Styl klasyczny, nowoczesny, industrialny, a może glamour?
W showroomie wybierzemy najważniejsze elementy wyposażenia wnętrz – zarówno przestrzeni łazienkowych, kuchni oraz salonów. Wszystkie z segmentu Premium. Porcelana stołowa marki Villeroy&Boch, sprzęty domowe KitchenAid i Silit, piękne meble włoskiej firmy Bonaldo i wiele innych.
Glaz-Bud to również dystrybutor innowacyjnych płytek wielkoformatowych marek Ariostea, Florim i innych.
Pracownicy showroomu otaczają Klientów wyjątkową opieką, zapewniają profesjonalną wiedzę i dobierają najlepsze rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb.
Benjamin Moore – brakujący element…  
W salonie wydzielono specjalne miejsce dla marki Benjamin Moore, w którym uwagę przyciąga atrakcyjny, podświetlany ekspozytor z najpopularniejszymi paletami kolorów. 
„Już od pewnego czasu Klienci pytali nas o farby amerykańskiej marki Benjamin Moore. Wiedzieliśmy, że jest to tzw. brakujący element w naszej szerokiej ofercie. Naturalnie otrzymywaliśmy propozycje współpracy od wielu przedstawicieli związanych z branżą farb, zawsze jednak odmawialiśmy. Podświadomie myśleliśmy tylko o jednej marce… I oto niczym w amerykańskim śnie, poprzez zbieg pewnych okoliczności dołączyliśmy do grona autoryzowanych dystrybutorów w Łodzi. Teraz wiemy dlaczego nasi projektanci tak usilnie rekomendowali nam właśnie te, a nie inne farby. Markę widać już na ogrodzeniu zewnętrznym galerii i na witrynie tuż przy samym wejściu. Teraz każdy Klient otrzymuje wyraźny sygnał, że w naszym salonie wybierze również farby do barwnej aranżacji wnętrz. Pod koniec września – 29 i 30 wystawiamy się na targach HOME DESIGN w Atlas Arenie i już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji. Naturalnie pokażemy również amerykańską legendę” – wyjaśnia Renata Karolczak, która wraz z mężem Pawłem zarządza firmą GLAZ-BUD. 
Duże i małe
Glaz-Bud obsługuje duże inwestycje realizowane przez deweloperów, jak i mniejsze należące do Klientów indywidualnych.
Firma współpracuje z szerokim gronem designerów oraz wykonawcami. To połączenie stanowi szczególnie istotny element strategii działania i wpływa zasadniczo na skuteczność sprzedaży. Wymaga jednak wieloletniego doświadczenia, doskonałej koordynacji projektów, terminowości i rzetelności.
To właśnie te cechy najlepiej opisują wzorowy rodzinny biznes rozwijany od ponad 20 lat przez Właścicieli.
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia salonu. 
STREFA 99  
ul. Przybyszewskiego 99A
93-126 Łódź
tel.:+48 42 683 06 16; 42 640 23 55

Zobacz także:

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" kolejne okrążenie!

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" biegnie niestrudzenie! Właśnie zbliżamy się do końca kolejnego okrążenia, którego bohaterem jest Kolor Roku 2023! Nieco historii Kolorowa sztafeta Benjamin […]

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" trwa!

Na początku był chaos, a później kolor…NIE! Na początku było wapno… Właśnie na tym spoiwie wytworzona została słynna farba „Moore’s® Prepared Calsom Finish” – pierwsze […]

10 lipca 2023

NIE dla "CZARNYCH ŚLADÓW"!

Benjamin Moore WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ „CZARNYM ŚLADOM”! Pięknie pomalowany korytarz mieszkania, świeżo odnowiona klatka schodowa i nieskazitelna biel na ścianach w apartamencie na wynajem. W korytarzu […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram