Farby marki Benjamin Moore w CERAMICA PROMAT w Tarnowie!

Farby marki Benjamin Moore w CERAMICA PROMAT w Tarnowie!

Farby marki Benjamin Moore w CERAMICA PROMAT w Tarnowie!

18.06.2020
 
Jest takie miejsce w mieście. Totalnie „elektryzujące”… 
Elektryczna 4 w Tarnowie. Ten adres wart jest szczególnego zapamiętania. 
To właśnie tutaj za niepozorną fasadą ukryto prawdziwą kopalnię eleganckich naturalnych kamieni, płytek ceramicznych, mozaik i okładzin wielkoformatowych najbardziej renomowanych marek.
W salonie firmy pojawiły się także farby ekskluzywnej marki Benjamin Moore.
Włochy, Hiszpania…Ameryka  
Apavisa, Dune, Rex, Marazzi, Iris, FMG, Gardenia Orchidea, Laminam, Love, Kronos czy Delconca. Tych producentów z Włoch i Hiszpanii nie trzeba nikomu z branży specjalnie przedstawiać - nazwy mówią same za siebie.
Od ręcznie malowanych, filigranowych dekorów, przez piękne klasyczne motywy, aż do surowych patynowanych wzorów do złudzenia przypominających beton i stare zzieleniałe blachy. 
Niesamowite wrażenie robią magiczne płytki z kolekcji „Fluid” oraz „Alchemy 7.6” marki Apavisa.
 
Miłośnicy rozmiarów XXL znajdą tutaj to co najbardziej lubią - wielkoformatowe spieki, które ostatnio zyskują coraz większą popularność. Niektóre z nich można nawet podświetlić.
Ceramica Promat skupiona dotąd na markach europejskich spojrzała za ocean. To stamtąd przypłynęły farby Benjamin Moore, najlepiej komponujące się z pozostałymi, ekskluzywnymi produktami dostępnymi w showroomie. 
OSB, czarne sufity z ciemną konstrukcją i wiszącymi instalacjami oraz błyszczące posadzki…
„Pozorna tymczasowość” – to określenie chyba najlepiej pasuje do stylu wnętrza, stanowiącego doskonałe tło dla produktów z segmentu Premium.
Przekora i kontrast = ?  
Odnosimy wrażenie, że Właściciel nieco przekornie, na zasadzie kontrastu urządził swój showroom. W takich klimatach projektanci czują się najlepiej, a o Klientów dbają mili, kompetentni pracownicy.
Zapytaliśmy Właściciela dlaczego ukrył „tony dobrego stylu” za tak niepozorną fasadą. Posłuchajcie co odpowiedział...
 „Nie wszystko złoto, co się świeci…” – rozpoczął swoją wypowiedź zawsze uśmiechnięty Mirosław Pomykacz, po czym dodał „Tak na poważnie układ przestrzenny firmy wynika w dużej mierze z wieloletniej działalności. Już nawet nie pamiętam dokładnie, w którym roku rozpocząłem biznes, gdzieś w latach 90-tych. Zresztą zmieniamy się praktycznie cały czas i niebawem drastycznej metamorfozie ulegnie kolorystyka elewacji. Przy okazji przetestuję odporność amerykańskich farb, które mam od niedawna w ofercie. Traktuję markę Benjamin Moore jako doskonałe uzupełnienie zasadniczej oferty. Chcę aby Cremica Promat stała się ulubionym miejscem dla projektantów wnętrz. Swego rodzaju pracownią i do tego ma nawiązywać styl – surowe ale ciepłe w odcieniu płyty OSB, miękki czarny sufit, widoczna elektryka, przeszklenia i stalowa konstrukcja dachu. Niebawem pokażę więcej farb, także na ścianach”.
W salonie Ceramica Promat oprócz płytek ceramicznych i farb znajdziecie tapety, wyposażenie łazienek i saun, eleganckie blaty kuchenne oraz produkty pomocnicze, np. kleje, listwy i profile. Firma oferujemy również sufity napinane.
Pamiętajcie o jednym – każda łazienka wymaga odpowiedniej farby do wykończenia na ścian i sufitów.
Wrzućcie do swojego koszyka zakupowego najlepszy produkt do tego specyficznego rodzaju wnętrza - „AURA Bath & Spa 532”. 
Naturalnie Ceramica Promat posiada pełną ofertę farb - wewnętrznych do ścian i sufitów, do dekoracji drewna i metalu, a także do elewacji mineralnych oraz drewnianych.
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia salonu. 
PROMAT 
ul. Elektryczna 4
33-100 Tarnów
tel.: +48 792 559 525

 

Zobacz także:

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" kolejne okrążenie!

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" biegnie niestrudzenie! Właśnie zbliżamy się do końca kolejnego okrążenia, którego bohaterem jest Kolor Roku 2023! Nieco historii Kolorowa sztafeta Benjamin […]

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" trwa!

Na początku był chaos, a później kolor…NIE! Na początku było wapno… Właśnie na tym spoiwie wytworzona została słynna farba „Moore’s® Prepared Calsom Finish” – pierwsze […]

10 lipca 2023

NIE dla "CZARNYCH ŚLADÓW"!

Benjamin Moore WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ „CZARNYM ŚLADOM”! Pięknie pomalowany korytarz mieszkania, świeżo odnowiona klatka schodowa i nieskazitelna biel na ścianach w apartamencie na wynajem. W korytarzu […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram