Farby marki Benjamin Moore w CERAMICA PROMAT w Tarnowie!

Farby marki Benjamin Moore w CERAMICA PROMAT w Tarnowie!

Farby marki Benjamin Moore w CERAMICA PROMAT w Tarnowie!

18.06.2020
 
Jest takie miejsce w mieście. Totalnie „elektryzujące”… 
Elektryczna 4 w Tarnowie. Ten adres wart jest szczególnego zapamiętania. 
To właśnie tutaj za niepozorną fasadą ukryto prawdziwą kopalnię eleganckich naturalnych kamieni, płytek ceramicznych, mozaik i okładzin wielkoformatowych najbardziej renomowanych marek.
W salonie firmy pojawiły się także farby ekskluzywnej marki Benjamin Moore.
Włochy, Hiszpania…Ameryka  
Apavisa, Dune, Rex, Marazzi, Iris, FMG, Gardenia Orchidea, Laminam, Love, Kronos czy Delconca. Tych producentów z Włoch i Hiszpanii nie trzeba nikomu z branży specjalnie przedstawiać - nazwy mówią same za siebie.
Od ręcznie malowanych, filigranowych dekorów, przez piękne klasyczne motywy, aż do surowych patynowanych wzorów do złudzenia przypominających beton i stare zzieleniałe blachy. 
Niesamowite wrażenie robią magiczne płytki z kolekcji „Fluid” oraz „Alchemy 7.6” marki Apavisa.
 
Miłośnicy rozmiarów XXL znajdą tutaj to co najbardziej lubią - wielkoformatowe spieki, które ostatnio zyskują coraz większą popularność. Niektóre z nich można nawet podświetlić.
Ceramica Promat skupiona dotąd na markach europejskich spojrzała za ocean. To stamtąd przypłynęły farby Benjamin Moore, najlepiej komponujące się z pozostałymi, ekskluzywnymi produktami dostępnymi w showroomie. 
OSB, czarne sufity z ciemną konstrukcją i wiszącymi instalacjami oraz błyszczące posadzki…
„Pozorna tymczasowość” – to określenie chyba najlepiej pasuje do stylu wnętrza, stanowiącego doskonałe tło dla produktów z segmentu Premium.
Przekora i kontrast = ?  
Odnosimy wrażenie, że Właściciel nieco przekornie, na zasadzie kontrastu urządził swój showroom. W takich klimatach projektanci czują się najlepiej, a o Klientów dbają mili, kompetentni pracownicy.
Zapytaliśmy Właściciela dlaczego ukrył „tony dobrego stylu” za tak niepozorną fasadą. Posłuchajcie co odpowiedział...
 „Nie wszystko złoto, co się świeci…” – rozpoczął swoją wypowiedź zawsze uśmiechnięty Mirosław Pomykacz, po czym dodał „Tak na poważnie układ przestrzenny firmy wynika w dużej mierze z wieloletniej działalności. Już nawet nie pamiętam dokładnie, w którym roku rozpocząłem biznes, gdzieś w latach 90-tych. Zresztą zmieniamy się praktycznie cały czas i niebawem drastycznej metamorfozie ulegnie kolorystyka elewacji. Przy okazji przetestuję odporność amerykańskich farb, które mam od niedawna w ofercie. Traktuję markę Benjamin Moore jako doskonałe uzupełnienie zasadniczej oferty. Chcę aby Cremica Promat stała się ulubionym miejscem dla projektantów wnętrz. Swego rodzaju pracownią i do tego ma nawiązywać styl – surowe ale ciepłe w odcieniu płyty OSB, miękki czarny sufit, widoczna elektryka, przeszklenia i stalowa konstrukcja dachu. Niebawem pokażę więcej farb, także na ścianach”.
W salonie Ceramica Promat oprócz płytek ceramicznych i farb znajdziecie tapety, wyposażenie łazienek i saun, eleganckie blaty kuchenne oraz produkty pomocnicze, np. kleje, listwy i profile. Firma oferujemy również sufity napinane.
Pamiętajcie o jednym – każda łazienka wymaga odpowiedniej farby do wykończenia na ścian i sufitów.
Wrzućcie do swojego koszyka zakupowego najlepszy produkt do tego specyficznego rodzaju wnętrza - „AURA Bath & Spa 532”. 
Naturalnie Ceramica Promat posiada pełną ofertę farb - wewnętrznych do ścian i sufitów, do dekoracji drewna i metalu, a także do elewacji mineralnych oraz drewnianych.
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia salonu. 
PROMAT 
ul. Elektryczna 4
33-100 Tarnów
tel.: +48 792 559 525

 

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram