Farby marki Benjamin Moore w showroomie COLOUR ATELIER w Katowicach

Farby marki Benjamin Moore w showroomie COLOUR ATELIER w Katowicach

Farby marki Benjamin Moore w showroomie COLOUR ATELIER w Katowicach

26.04.2022

Manna z nieba vs. ciężka praca… 

W biznesie niekiedy „coś spada z nieba”… Jednak najczęściej trzeba startować od zera i budować firmy dzięki ciężkiej pracy ich właścicieli. To oni przez pewien czas stanowią jednoosobową orkiestrę… 

Dobrze znają zasady sprzedaży, marketingu i techniki obsługi Klienta, a sposobu prowadzenia biznesu uczą się od znajomych i z najlepszych poradników pisanych przez słynne postacie z list Forbes’a.


Historyk z wykształcenia, biznesman z wyboru...

Czy ciągła analiza chronologii i konsekwencji wydarzeń mają wpływ na historyków? I czy przenoszą oni te zależności na otoczenie w którym funkcjonują? Coś w tym musi być...

Jakub Michalski, właściciel katowickiego COLOUR ATELIER wygląda na historyka, szczególnie z charakterystyczną, krótko strzyżoną brodą. Zawsze pełen entuzjazmu i energii, prawdziwy pasjonat, który w 2019 otworzył własny showroom z artykułami do wystroju wnętrz, gdzie jedną z głównych kategorii produktów są farby marki Benjamin Moore.

Ta ważna, życiowa decyzja została podjęta w wyniku pewnej sekwencji zdarzeń, a najważniejszym z nich była kilkuletnia praca właściciela w Benjamin Moore Polska na stanowisku koordynatora regionu. 


Po drugiej strony "barykady"... 

Stanąłem po drugiej stronie barykady i w tej roli czuję się świetnie. Jak to mawiają historycy, patrząc z perspektywy czasu podjąłem właściwą decyzję. Teraz jestem sobie sterem i okrętem. Oczywiście każdego dnia uczę się biznesu i odkrywam nowe możliwości. Ciężko pracuję, a do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, ponieważ zależy mi na wysokiej jakości obsługi. Moi Klienci to ludzie sięgający po najlepsze produkty i muszą mieć pewność, że przychodząc do Colour Atelier otrzymają to czego szukają, szczególnie gdy są to produkty z segmentu Premium.

Praca w Benjamin Moore Polska wiele mnie nauczyła. Spotkania z projektantami wnętrz, rozmowy z dystrybutorami i wizyty na budowach realizowanych przez wykonawców – to wszystko stanowiło cenne doświadczenia, tak przydatne obecnie” – z uśmiechem na twarzy tłumaczy Jakub Michalski, właściciel salonu. 

Benjamin Moore przy katowickim Spodku… 

Elegancki salon COLOUR ATELIER przy ul. W. Korfantego 51 (lokal nr 8) zlokalizowany jest na tyłach chyba najbardziej rozpoznawalnego obiektu w Katowicach – słynnego Spodka.

Oprócz farb amerykańskiego producenta, w ofercie znajdziemy sztukaterie, konfekcję okienną (w tym zasłony, firany, rolety rzymskie czy też żaluzje), panele dekoracyjne oraz szeroką paletę efektów dekoracyjnych.

Na ścianie głównej salonu wyeksponowano atrakcyjne ekspozytory z wzornikami kolorów marki Benjamin Moore. To bardzo pomocne narzędzia podczas podejmowania ostatecznych decyzji zakupowych. 

Co ważne, cały showroom został pomalowany farbami naszej marki, dzięki czemu można zobaczyć jak prezentuje się cała rodzina legendarnego „Regala”, czy głębia koloru linii „Aura”. Na ścianach przedstawiono zarówno wykończenie w macie, pełnym macie, półmacie oraz satynie.

Rynek z ogromnym potencjałem 

„Katowice i aglomeracja śląska stanowi bardzo atrakcyjny region dla biznesu. Z roku na rok powiększa się grupa klientów segmentu Premium, co ma istotny wpływ na przyszłość mojego salonu. Mam ambicje, aby stworzyć rozpoznawalne miejsce na designerskiej mapie miasta, z którego będą korzystać projektanci wnętrz podczas spotkań ze swoimi Klientami. Z drugiej strony drzwi sklepu zawsze są otwarte dla wykonawców.

Perfekcyjne połączenie tych dwóch ogniw, tzn. interesującego projektu i profesjonalnego wykonawstwa oznacza sukces i satysfakcję odbiorcy obydwu usług - Klienta indywidualnego” - dodaje właściciel showroomu.


Ach te kolory…

Klientów salonu wita niepowtarzalna kolorystyka marki Benjamin Moore prezentowana na jednej ze ścian.

To najważniejszy element, od którego rozpoczyna się większość rozmów z Klientami, którzy chcą dokonać metamorfozy swoich domów.

Oferta COLOR ATELIER obejmuje pełną gamę produktów amerykańskiego producenta - farb wewnętrznych i elewacyjnych, gruntów, emalii do drewna i metalu, lakierobejc czy efektów dekoracyjnych. Naturalnie w salonie znajdziemy również narzędzia i taśmy malarskie.


Gorąco zapraszamy do odwiedzenia salonu.

COLOUR ATELIER
Al. W. Korfantego 51 lok. 8
(wejście od ul. Olimpijskiej)
40-160 Katowice
tel. kom.: +48 510 956 160
e-mail: biuro@colouratelier.pl

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram