Kolor Roku 2020. Wielka data - 11 PAŹDZIERNIKA!

Kolor Roku 2020. Wielka data - 11 PAŹDZIERNIKA!

Kolor Roku 2020. Wielka data - 11 PAŹDZIERNIKA!

13.09.2019
13 września 2019
PODRÓŻ…
 
“Po miesiącach międzynarodowych podróży, także tych, po rozległym terenie Stanów Zjednoczonych oraz po wielu analizach zaczęłyśmy dostrzegać wspólne wątki i powiązania kolorystyczne w różnych dyscyplinach” – mówi jedna z łowczyń trendów Benjamin Moore & Co.
W efekcie, jak co roku, wyłoniony zostaje najważniejszy kolor -KOLOR ROKU 2020, a także paleta kolorów zawarta w księdze trendów COLOR TRENDS. Poznamy je wkrótce - 11 października!

DESIGN
Przyglądamy się różnorodnym wpływom w projektowaniu mebli, oświetlenia, tkanin, akcesoriów domowych i nie tylko.
Następnie odkrywamy relacje pomiędzy farbą i kolorem w każdej z tych dziedzin.
SZTUKA
Od sztuki współczesnej do klasycznej. Obserwujemy ją. Ona pomaga nam dostrzec kolor i zestawienia barwne w świeżym, zupełnie nowym świetle.
Zawsze najbardziej inspirował nas sposób spostrzegania kolorów przez artystów i to, jak potrafią je połączyć tworząc coś nowego.
MODA 
Nieustannie zmieniająca się moda sygnalizująca trendy, między innymi za pomocą koloru, jest wyrazem indywidualizmu i obowiązującego stylu.
Uważna obserwacja tej zależności daje nam możliwość przewidzenia nadchodzących zmian.
OTOCZENIE 
Każde otoczenie stanowi wyjątkowy krajobraz, specyficzny kadr rzeczywistości z wyraźną paletą barw, tradycją i architekturą.
Zarówno w domu, jak i w podróży dociera do nas mnóstwo obrazów, wywołujących zróżnicowane odczucia.
 
KULTURA
Naturalnie ludzie mają ogromny wpływ na nas. 
Nastroje mijanych ludzi, rozrywka, ekonomia i współczesna kultura znajdują odzwierciedlenie w naszych corocznych wyborach kolorystycznych. Obserwujemy codzienne życie.

 

Zobacz także:

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" kolejne okrążenie!

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" biegnie niestrudzenie! Właśnie zbliżamy się do końca kolejnego okrążenia, którego bohaterem jest Kolor Roku 2023! Nieco historii Kolorowa sztafeta Benjamin […]

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" trwa!

Na początku był chaos, a później kolor…NIE! Na początku było wapno… Właśnie na tym spoiwie wytworzona została słynna farba „Moore’s® Prepared Calsom Finish” – pierwsze […]

10 lipca 2023

NIE dla "CZARNYCH ŚLADÓW"!

Benjamin Moore WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ „CZARNYM ŚLADOM”! Pięknie pomalowany korytarz mieszkania, świeżo odnowiona klatka schodowa i nieskazitelna biel na ścianach w apartamencie na wynajem. W korytarzu […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram