Kolor Roku 2020. Wielka data - 11 PAŹDZIERNIKA!

Kolor Roku 2020. Wielka data - 11 PAŹDZIERNIKA!

Kolor Roku 2020. Wielka data - 11 PAŹDZIERNIKA!

13.09.2019
13 września 2019
PODRÓŻ…
 
“Po miesiącach międzynarodowych podróży, także tych, po rozległym terenie Stanów Zjednoczonych oraz po wielu analizach zaczęłyśmy dostrzegać wspólne wątki i powiązania kolorystyczne w różnych dyscyplinach” – mówi jedna z łowczyń trendów Benjamin Moore & Co.
W efekcie, jak co roku, wyłoniony zostaje najważniejszy kolor -KOLOR ROKU 2020, a także paleta kolorów zawarta w księdze trendów COLOR TRENDS. Poznamy je wkrótce - 11 października!

DESIGN
Przyglądamy się różnorodnym wpływom w projektowaniu mebli, oświetlenia, tkanin, akcesoriów domowych i nie tylko.
Następnie odkrywamy relacje pomiędzy farbą i kolorem w każdej z tych dziedzin.
SZTUKA
Od sztuki współczesnej do klasycznej. Obserwujemy ją. Ona pomaga nam dostrzec kolor i zestawienia barwne w świeżym, zupełnie nowym świetle.
Zawsze najbardziej inspirował nas sposób spostrzegania kolorów przez artystów i to, jak potrafią je połączyć tworząc coś nowego.
MODA 
Nieustannie zmieniająca się moda sygnalizująca trendy, między innymi za pomocą koloru, jest wyrazem indywidualizmu i obowiązującego stylu.
Uważna obserwacja tej zależności daje nam możliwość przewidzenia nadchodzących zmian.
OTOCZENIE 
Każde otoczenie stanowi wyjątkowy krajobraz, specyficzny kadr rzeczywistości z wyraźną paletą barw, tradycją i architekturą.
Zarówno w domu, jak i w podróży dociera do nas mnóstwo obrazów, wywołujących zróżnicowane odczucia.
 
KULTURA
Naturalnie ludzie mają ogromny wpływ na nas. 
Nastroje mijanych ludzi, rozrywka, ekonomia i współczesna kultura znajdują odzwierciedlenie w naszych corocznych wyborach kolorystycznych. Obserwujemy codzienne życie.

 

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram