„ŁAPACZ KOLORÓW” ŁAPIE CHWILE...

„ŁAPACZ KOLORÓW” ŁAPIE CHWILE...

„ŁAPACZ KOLORÓW” ŁAPIE CHWILE...

18.04.2018
TE ULOTNE CHWILE…
Prezentujemy nową wersję 2018 aplikacji „Color Capture” marki Benjamin Moore dostępną na urządzenia działające w systemach operacyjnych iOS oraz Android.
To doskonałe narzędzie, dzięki któremu błyskawicznie namierzysz kolor, którego szukasz.
Urzekł Cię odcień soczystych liści w parku, błękit nieba, kolor zaparkowanego auta, a może tajemniczy odcień ściany? Nieważne gdzie jesteś i nieważne co robisz. Z COLOR CAPTURE zatrzymasz czas i utrwalisz najmilsze chwile.     
Aplikacja to również podręczna, szybko dostępna (bo z poziomu urządzenia mobilnego) baza produktów marki Benjamin Moore. Teraz wszystko, co potrzebujesz, masz zawsze przy sobie.
COLOR CAPTURE pobierzesz gratis ze sklepu Apple Store lub Google Play (zależnie od systemu operacyjnego).
Na wyciągnięcie ręki… 
„Przeszukiwanie palety kolorów liczącej ponad 3500 odcieni może być nieco zniechęcające. Większość profesjonalistów i Klientów używa smartfonów w procesie opracowywania projektów, dlatego mamy nadzieję, że teraz otrzymali wszystkie dostępne narzędzia na wyciągniecie ręki” – mówi Carl Minchew, Wiceprezydent Departamentu Color Innovation & Design w Benjamin Moore & Co. 
Aplikacja COLOR CAPTURE daje użytkownikowi możliwość przeszukania kolorów poprzez poszczególne kolekcje lub rodziny odcieni i zapewnia ich odpowiednie dopasowanie do otaczającej rzeczywistości.  
SZYBKO I WYGODNIE 
Nowoczesne technologie wkraczają do wszystkich dziedzin życia, również do szeroko pojętego designu. Luksusowe domy już teraz wykorzystują wiele inteligentnych rozwiązań i dlatego bywają określane terminem „smart”.
Od rozszerzonej rzeczywistości (AR), poprzez druk 3D przechodzimy do wirtualnej rzeczywistości. Trudno jednoznacznie wskazać kierunek w jakim będzie ewoluowało projektowanie wnętrz, z pewnością jednak wywrze znaczący wpływ na wiele dziedzin przemysłu.
„Media społecznościowe, jak Pinterest i Houzz, edukują Klientów w znacznie większym stopniu niż było to kiedykolwiek możliwe, a cenne inspiracje zawsze są pod ręką. Szybki dostęp do precyzyjnych informacji, często czytanych podczas wykonywania innych czynności, jest kluczowy dla projektantów wnętrz” dodaje Carl Minchew.
Głównym celem marki Benjamin Moore jest wykorzystanie technologii jako jednego z ważnych elementów procesu prowadzącego do znalezienia najlepszych rozwiązań. Dokładność koloru odgrywa ogromną rolę w świecie cyfrowym, ale przede wszystkim to szybkość i wygoda są kluczem do nowej aplikacji.
Nie tylko zdjęcia… 
Wybór koloru w aplikacji COLOR CAPTURE odbywa się w czasie rzeczywistym. Tak szybko, jak tylko użytkownik potrafi zrobić zdjęcie i kliknąć wybrany obszar, otrzymuje natychmiastową odpowiedź w postaci dopasowanego odcienia z palety amerykańskiego producenta.
Aplikacja wskazuje również kolory zbliżone oraz uzupełniające do tworzenia spójnych kombinacji. Dokonanymi wyborami błyskawicznie można podzielić się ze znajomymi między innymi na Facebooku czy Twitterze, są one także zapisywane w pamięci. W zakładce „ulubione” istnieje możliwość tworzenia spersonalizowanych zestawień i dzielenia się nimi na portalach social media.
Dodatkowo mamy do dyspozycji szereg wgranych inspiracji oraz pomoc w procesie wyboru produktu, a użyteczny kalkulator zużycia farby podpowie ile jej potrzebujemy do wykończenia danej przestrzeni.
Lokalizator salonów sprzedaży wskaże także autoryzowanego dealera.
Pobierz apkę ze sklepu Apple Store lub  Google Play i ŁAP CHWILE! 

Uwaga: podczas użycia aplikacji, kolory przedstawione na ekranach urządzeń mogą delikatnie odbiegać od prawdziwego odcienia przedstawionego na wzorniku kolorów. Rekomendujemy dokonanie ostatecznego wyboru koloru farby w punkcie sprzedaży marki Benjamin Moore.  

 

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram