Nowy showroom Benjamin Moore we Wrocławiu

Nowy showroom Benjamin Moore we Wrocławiu

Nowy showroom Benjamin Moore we Wrocławiu

08.04.2021
Ultramarynowe przejście do innego świata…
Stylowa, zabytkowa kamienica zwężająca się od strony ulicy Michała Wrocławczyka 4. 
Właśnie w tym najwęższym miejscu piękne, ultramarynowe drzwi zapraszają do magicznego świata designu.
Witamy w salonie firmy LCS Paints - wrocławskiego Autoryzowanego Dystrybutora ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore.
To „magiczne miejsce” pachnące aromatem kawy. I nie jest to cukiernia, tylko… salon pełen pomysłów, jak odmienić wnętrze domu.
Przy filiżance aromatycznej kawy Klienci nie tylko wybiorą farby w ulubionych kolorach, ale również wiele innych eleganckich elementów dekoracyjnych przydatnych przy aranżacji wnętrz.
Metamorfozy nie są trudne, bo z pomocą przychodzą projektantki, które codziennie działają w salonie.
W showroom’ie pojawiły się atrakcyjne panele z kolorystyką marki Benjamin Moore. Wnętrze utrzymane jest w eleganckiej tonacji. Ściany pomalowano legendarnymi farbami amerykańskiego producenta.

 

W biznesie liczą się relacje  
„Klienci nie kupują od firm, kupują od ludzi. Poszukujemy przyjaznych miejsc, z niebanalną ofertą i z indywidualnym podejściem. Salonów, w których czujemy się komfortowo, trochę jak w domowym zaciszu, gdzie sprzedawcy odkrywają nasze potrzeby, spełniają je i sprawiają, że chętnie do nich wracamy. Właśnie takie miejsce chciałam stworzyć od chwili rozpoczęcia sprzedaży farb marki Benjamin Moore” – opowiada Patrycja Cieślarczyk, właścicielka firmy LCS Paints. 
Zmiana nazwy wskazuje kierunek
Wrocławscy miłośnicy amerykańskich farb Benjamin Moore być może pamiętają poprzednią nazwę - LCS Décor. 
Zapytaliśmy Patrycję jaka była geneza zmiany. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że to jasna wskazówka w jakim kierunku mocniej podąża jej firma.
„Moda na efekty dekoracyjne, szczególnie na niektóre z nich, matematykom kojarzą się od razu z sinusoidą. Postanowiłam postawić na farby, które nie podlegają wahaniom tej matematycznej funkcji. Osobiście doskonale czuję się oferując markę segmentu Premium i chcę teraz wykorzystać w pełni jej potencjał. To jednocześnie drugi salon we Wrocławiu, w którym dostępne są farby marki Benjamin Moore. Pierwszy, od którego rozpoczęła się moja przygoda z marką mieści się przy ul. Rakowej 36A” – dodaje właścicielka. 
Tajemnicze miejsce z historią w tle…
Zbieg okoliczności, bo tylko w takiej kategorii można rozpatrywać fakt, że w tej samej kamienicy (od ul. Władysława Nehringa 18), w której mieści się salon LCS Paints, dziadkowie męża właścicielki mieli jedną z najsłynniejszych wrocławskich piekarni pod nazwą "Piekarnia na Nehringa", która działała w latach 60-tych XX wieku.  
„Mąż pamięta, jak wraz z całą bandą biegli po szkole do pachnącego z daleka miejsca i wymijając długą kolejkę klientów wpadali na zaplecze. Po drodze zabierali gorące jeszcze pieczywo. Właśnie takie sklepy, których właściciele traktują biznes z pasją, tworzą historię miasta. Budowanie własnej marki stanowi ogromne wyzwanie i wiąże się z obowiązkami. Z obietnicą daną Klientom. Takie miejsce buduję na Wrocławczyka 4, i wiem, że przede mną wiele lat pracy” – wyjaśnia Patrycja Cieślarczyk.
Gorąco zapraszamy do odwiedzenia salonu. 
LCS PAINTS
ul. Michała Wrocławczyka 4 
50-380 Wrocław
tel.: +48 605 334 488

Zobacz także:

27 kwietnia 2023

Na TY z Betty Moore - Małgorzata Bacik

Witajcie ponownie w moim cyklu rozmów „Na TY z Betty Moore”. Ja jestem Betty, a na Ty przejdę dziś z Małgorzatą Bacik z pracowni „MM […]

28 lutego 2023

Na TY z Betty Moore - Dominika Jurczak

Betty Moore: Cześć Dominiko. Cieszę się, że znalazłaś czas, żeby się spotkać, chwilę porozmawiać i w końcu poznać…offline 😉 Dominika Jurczak: Cześć Betty, miło Cię […]

30 września 2022

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" kolejne okrążenie!

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" biegnie niestrudzenie! Właśnie zbliżamy się do końca 17tego okrążenia, którego bohaterem jest Kolor Roku 2022! Nieco historii Kolorowa sztafeta Benjamin […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram