Regal Select 548 - farba totalnie odporna na plamy i brud

Regal Select 548 - farba totalnie odporna na plamy i brud

Regal Select 548 - farba totalnie odporna na plamy i brud

29.11.2021

Farba ceramiczna chroni ściany

"Farba ceramiczna" - Jak to z nią było?

W roku 2003 wprowadziliśmy pierwszą farbę z „Ceramic technology”, która wkrótce została nazwana przez Klientów „farbą ceramiczną”, tworząc nową kategorię produktów.

Kolejny raz udowodniliśmy, że jesteśmy LIDEREM w 2012 roku, gdy zaprezentowaliśmy farbę Regal Select 548, „farbę ceramiczną” w jeszcze doskonalszej recepturze, tym razem formule „ZERO LZO*”.

Produkt z opatentowaną technologią „Stain Release Technology” stanowił i nadal stanowi prawdziwą „TWIERDZĘ”, nie do zdobycia dla plam i brudu.

REGAL oznacza KRÓLEWSKI, a SELECT – NAJLEPSZY Regal 548 więcej niż farba ceramiczna

„REGAL POWER”

farba ceramiczna - test Regal 548

Nie znosisz częstych remontów i ścian poplamionych przez dzieci i psa. Kochasz towarzystwo, domowe imprezy i uwielbiasz kulinarne eksperymenty? Wybierasz uznane marki, ekologiczne produkty pionierów, wytyczające rynkowe trendy?

Twój naturalny wybór to farba REGAL SELECT 548 amerykańskiej marki Benjamin Moore. Totalnie odporna na plamy, a przy tym ekologiczna - w formule „ZERO LZO"*.

Tworzy eleganckie matowe wykończenie, które nawet po wielokrotnym zmywaniu nie zmienia pierwotnego stopnia połysku.

Kuchnia niczym laboratorium…

farba ceramiczna Regal 548 najlepsza ochrona kuchni

Z uwagi na przeznaczenie wnętrza kuchenne wymagają odpornego wykończenia ścian. Uwielbiasz urządzać przyjęcia i często przygotowujesz posiłki dla swoich najbliższych? Wystarczy chwila nieuwagi i … sos pomidorowy lub wino lądują na ścianie...

Spokojnie. Dzięki farbie Regal Select 548 zmywasz ścianę i nie ma śladu.

Uwaga - urodzinowy tort wjechał na stół!

farba ceramiczna Regal 548 zero plam

Dziecięca wyobraźnia bez granic, w połączeniu z żywym temperamentem, podpowiada nietypowe rozwiązania…

Czy tort przyklei się do ściany?

Jasne, ale łatwo go zmyjesz i nikt nie zorientuje się nawet, że w tym miejscu przeprowadzane były tak poważne testy przyczepności...

O czym myśli ten pies?

Regal 548 chroni ściany

Doskonale wie, że gdy nie ma w domu właścicieli bezkarnie może biegać po labiryncie wąskich korytarzy. I tak wszystkie ewentualne otarcia ścian zostaną zmyte.

Teraz czeka, by wyjść i wytaplać się w świeżych kałużach. A później wrócić i schlapać ściany korytarza zrzucając z siebie tysiące kropel wody i … błota.

Wie, że zmywanie ścian to „bułka z masłem”...

Próba sił... I NIE MA MOCNI…

test farby ceramicznej Regal 548

Zazwyczaj testując farbę, która ma wykazać najwyższą odporność na plamy, smarowaliśmy ją tłuszczem, masłem, ketchupem, wylewaliśmy czerwone wino, kawę, herbatę czy colę. Zawsze wszystko znikało bez śladu i było to tak oczywiste, że stało się nieco nudne...

Ale może guma z opon motocykla?

Na obrazku powyżej widać test przeprowadzony przez jednego z Naszych Dystrybutorów.

Zasada była prosta - napędzane koło motocykla brudzi płytę pomalowaną farbą Regal Select 548. Następnie poszła w ruch nawilżona gąbka i zwykły detergent. Planszę zmywano, a nawet szorowano. Efekt widać.

Teraz wiemy, że z naszej farby da się usunąć nawet ślady rozgrzanych opon.

GENNEX® COLOR TECHNOLOGY.

Genex color technology

Własna produkcja dwóch najważniejszych komponentów farb, czyli spoiw i kolorantów, pozwala na wprowadzanie nowych kategorii produktów.

Tak właśnie powstały rewolucyjne rozwiązania. W tym także nasza słynna farba Regal Select 548.

Dlatego matowa farba Regal Select 548, totalnie odporna na plamy i brud, nieustannie pozostaje wzorcem na rynku pomimo tego, że w ostatnich latach jak grzyby po deszczu pojawiły się „ceramiki” na półkach sklepowych.


* ZERO LZO – pomimo stosowania najnowszych technologii w procesie produkcji, niemożliwe jest wytworzenie farby całkowicie pozbawionej lotnych związków organicznych, to znaczy z „absolutnym ZERO LZO”. Ten produkt zawiera śladowe ilości LZO, jednak tak znikoma obecność minimalizuje ich negatywny wpływ na środowisko naturalne oraz otocznie człowieka. Amerykańskie prawo i standardy branżowe, w tym EPA Method 24, zezwalają na określanie terminem „ZERO LZO” produktów, zawierających poniżej 1 g LZO na 1 l farby. Zgodnie z wytycznymi Federal Trade Commission w procesie produkcji farby nie są wprowadzane dodatkowe ilości LZO. Innowacyjny system barwienia GENNEX Platform marki Benjamin Moore bazuje na kolorantach „ZERO LZO”, dzięki czemu farba jest klasyfikowana jako „ZERO LZO” niezależnie od wybranego odcienia.

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram