REGAL SELECT - THE BEST INTERIOR PAINT!

REGAL SELECT - THE BEST INTERIOR PAINT!

REGAL SELECT - THE BEST INTERIOR PAINT!

18.06.2019
REGAL SELECT – THE BEST INTERIOR PAINT
Najlepszy wybór Wirecuttera!
WIRECUTTER należący do The New York Times Company to popularna w USA witryna prezentująca najlepsze narzędzia i gadżety dla osób, które chcą oszczędzić czas i stres, związany do dokonaniem odpowiedniego wyboru.
Bez względu na to, czego potrzebujemy - zastawę stołową, telewizor lub oczyszczacz powietrza, Wirecutter podpowie co kupić.
Zwycięzcą zostaje…
Po ponad 30 godzinach testów, rozmowach z profesjonalnymi malarzami w całej Ameryce, którzy łącznie mają 152 lata doświadczenia, z blisko 60 farb do wnętrz wybrano zwycięzcę – „REGAL SELECT” marki Benjamin Moore Regal. TO IMPONUJĄCA WYGRANA! 
Wyjątkowa farba, wyjątkowe właściwości
Farba Regal Select łączy doskonałe parametry aplikacyjne i techniczne wykończenia.
A co o samej farbie mówili o niej wykonawcy? Posłuchajmy:  
„Nasi malarze docenili farbę Regal Select za siłę krycia, trwałość, możliwość czyszczenia oraz szeroki wybór kolorów. W przeciwieństwie do innych popularnych farb, Regal Select jest dostępny jedynie w wyspecjalizowanych punktach sprzedaży farb i mniejszych sklepach z narzędziami, gdzie nasi malarze czują się znacznie bardziej komfortowo dzięki profesjonalnej obsłudze i wiedzy sprzedawców. Jedyną opinią, którą ciągle słyszeliśmy od niemal każdego malarza, z którym rozmawialiśmy, było zdanie  - Dostajesz to, za co płacisz”. - mówi Doug Mahoney z teamu Wirecutter. 
W jaki sposób Wirecutter dokonuje wyboru?
Podstawą rekomendacji WIRECUTTER jest przeprowadzania licznych testów i wywiadów przez grono doświadczonych dziennikarzy, naukowców i badaczy.
Wiele osób uważa Wirecutter za okno na świat z najlepszymi rzeczami codziennego użytku; swoistą galerię wypełnioną najciekawszymi i użytecznymi przedmiotami.
Skoro spece z Wirecutter’a testują wszystko co wpadnie im w ręce, Klienci chętnie korzystają z ich poleceń.
To w pełni niezależne opinie wydawane przez osoby, których nie łączą jakiekolwiek relacje biznesowe z producentami i markami.

Przeczytaj cały artykuł

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram