REGAL SELECT - THE BEST INTERIOR PAINT!

REGAL SELECT - THE BEST INTERIOR PAINT!

REGAL SELECT - THE BEST INTERIOR PAINT!

18.06.2019
REGAL SELECT – THE BEST INTERIOR PAINT
Najlepszy wybór Wirecuttera!
WIRECUTTER należący do The New York Times Company to popularna w USA witryna prezentująca najlepsze narzędzia i gadżety dla osób, które chcą oszczędzić czas i stres, związany do dokonaniem odpowiedniego wyboru.
Bez względu na to, czego potrzebujemy - zastawę stołową, telewizor lub oczyszczacz powietrza, Wirecutter podpowie co kupić.
Zwycięzcą zostaje…
Po ponad 30 godzinach testów, rozmowach z profesjonalnymi malarzami w całej Ameryce, którzy łącznie mają 152 lata doświadczenia, z blisko 60 farb do wnętrz wybrano zwycięzcę – „REGAL SELECT” marki Benjamin Moore Regal. TO IMPONUJĄCA WYGRANA! 
Wyjątkowa farba, wyjątkowe właściwości
Farba Regal Select łączy doskonałe parametry aplikacyjne i techniczne wykończenia.
A co o samej farbie mówili o niej wykonawcy? Posłuchajmy:  
„Nasi malarze docenili farbę Regal Select za siłę krycia, trwałość, możliwość czyszczenia oraz szeroki wybór kolorów. W przeciwieństwie do innych popularnych farb, Regal Select jest dostępny jedynie w wyspecjalizowanych punktach sprzedaży farb i mniejszych sklepach z narzędziami, gdzie nasi malarze czują się znacznie bardziej komfortowo dzięki profesjonalnej obsłudze i wiedzy sprzedawców. Jedyną opinią, którą ciągle słyszeliśmy od niemal każdego malarza, z którym rozmawialiśmy, było zdanie  - Dostajesz to, za co płacisz”. - mówi Doug Mahoney z teamu Wirecutter. 
W jaki sposób Wirecutter dokonuje wyboru?
Podstawą rekomendacji WIRECUTTER jest przeprowadzania licznych testów i wywiadów przez grono doświadczonych dziennikarzy, naukowców i badaczy.
Wiele osób uważa Wirecutter za okno na świat z najlepszymi rzeczami codziennego użytku; swoistą galerię wypełnioną najciekawszymi i użytecznymi przedmiotami.
Skoro spece z Wirecutter’a testują wszystko co wpadnie im w ręce, Klienci chętnie korzystają z ich poleceń.
To w pełni niezależne opinie wydawane przez osoby, których nie łączą jakiekolwiek relacje biznesowe z producentami i markami.

Przeczytaj cały artykuł

Zobacz także:

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" kolejne okrążenie!

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" biegnie niestrudzenie! Właśnie zbliżamy się do końca kolejnego okrążenia, którego bohaterem jest Kolor Roku 2023! Nieco historii Kolorowa sztafeta Benjamin […]

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" trwa!

Na początku był chaos, a później kolor…NIE! Na początku było wapno… Właśnie na tym spoiwie wytworzona została słynna farba „Moore’s® Prepared Calsom Finish” – pierwsze […]

10 lipca 2023

NIE dla "CZARNYCH ŚLADÓW"!

Benjamin Moore WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ „CZARNYM ŚLADOM”! Pięknie pomalowany korytarz mieszkania, świeżo odnowiona klatka schodowa i nieskazitelna biel na ścianach w apartamencie na wynajem. W korytarzu […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram