REGAL SELECT - THE BEST INTERIOR PAINT!

REGAL SELECT - THE BEST INTERIOR PAINT!

REGAL SELECT - THE BEST INTERIOR PAINT!

18.06.2019
REGAL SELECT – THE BEST INTERIOR PAINT
Najlepszy wybór Wirecuttera!
WIRECUTTER należący do The New York Times Company to popularna w USA witryna prezentująca najlepsze narzędzia i gadżety dla osób, które chcą oszczędzić czas i stres, związany do dokonaniem odpowiedniego wyboru.
Bez względu na to, czego potrzebujemy - zastawę stołową, telewizor lub oczyszczacz powietrza, Wirecutter podpowie co kupić.
Zwycięzcą zostaje…
Po ponad 30 godzinach testów, rozmowach z profesjonalnymi malarzami w całej Ameryce, którzy łącznie mają 152 lata doświadczenia, z blisko 60 farb do wnętrz wybrano zwycięzcę – „REGAL SELECT” marki Benjamin Moore Regal. TO IMPONUJĄCA WYGRANA! 
Wyjątkowa farba, wyjątkowe właściwości
Farba Regal Select łączy doskonałe parametry aplikacyjne i techniczne wykończenia.
A co o samej farbie mówili o niej wykonawcy? Posłuchajmy:  
„Nasi malarze docenili farbę Regal Select za siłę krycia, trwałość, możliwość czyszczenia oraz szeroki wybór kolorów. W przeciwieństwie do innych popularnych farb, Regal Select jest dostępny jedynie w wyspecjalizowanych punktach sprzedaży farb i mniejszych sklepach z narzędziami, gdzie nasi malarze czują się znacznie bardziej komfortowo dzięki profesjonalnej obsłudze i wiedzy sprzedawców. Jedyną opinią, którą ciągle słyszeliśmy od niemal każdego malarza, z którym rozmawialiśmy, było zdanie  - Dostajesz to, za co płacisz”. - mówi Doug Mahoney z teamu Wirecutter. 
W jaki sposób Wirecutter dokonuje wyboru?
Podstawą rekomendacji WIRECUTTER jest przeprowadzania licznych testów i wywiadów przez grono doświadczonych dziennikarzy, naukowców i badaczy.
Wiele osób uważa Wirecutter za okno na świat z najlepszymi rzeczami codziennego użytku; swoistą galerię wypełnioną najciekawszymi i użytecznymi przedmiotami.
Skoro spece z Wirecutter’a testują wszystko co wpadnie im w ręce, Klienci chętnie korzystają z ich poleceń.
To w pełni niezależne opinie wydawane przez osoby, których nie łączą jakiekolwiek relacje biznesowe z producentami i markami.

Przeczytaj cały artykuł

Zobacz także:

22 czerwca 2022

Color Samples 200 - próbka koloru w nowej wygodniejszej pojemności

Ponad 3500 kolorów liczy autorska gama kolorów Benjamin Moore. Tak, wiemy, że taką ilością odcieni nie ułatwiamy zadania naszym Klientom. Dlatego nasze salony wyposażyliśmy w […]

30 listopada 2021

NIE dla "CZARNYCH ŚLADÓW"!

Benjamin Moore WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ „CZARNYM ŚLADOM”! Pięknie pomalowany korytarz mieszkania, świeżo odnowiona klatka schodowa i nieskazitelna biel na ścianach w apartamencie na wynajem. W korytarzu […]

1 2 3 18
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram