Typowy PIONIER - JBM Kolor, Autoryzowany Dystrybutor Benjamin Moore z Zielonej Góry

Typowy PIONIER - JBM Kolor, Autoryzowany Dystrybutor Benjamin Moore z Zielonej Góry

Typowy PIONIER - JBM Kolor, Autoryzowany Dystrybutor Benjamin Moore z Zielonej Góry

05.02.2019
PIONIER, który chłonie nowinki technologiczne i zawsze jako pierwszy sprzedaje nowości marki Benjamin Moore. 
 
Jakub Szarzyński, bo o nim mowa - właściciel firmy JBM Kolor, Autoryzowanego Dystrybutora ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore z Zielonej Góry. W jego ofercie produkty amerykańskiej legendy są na stałe już od 15 lat. 
 
Elegancki salon sprzedaży właśnie przeszedł metamorfozę, zyskując nowy image. 
W strefie marki Benjamin Moore pojawił się elegancki, podświetlany ekspozytor z chipsami kolorów z najpopularniejszych palet.
„Gdy w roku 2013 zapytałem Cię jak to robisz, że tak skutecznie realizujesz swoje plany odpowiedziałeś, że trzeba po prostu konsekwentnie dążyć do celu. Recepta wydaje się prosta ale łatwo się mówi… Ostatnio zmieniłeś wystrój salonu i muszę przyznać, że całość wygląda bardzo atrakcyjnie. Klimatycznie i nieco loftowo” – mówi Artur Nowak, Dyrektor operacyjny Benjamin Moore Polska.
„Ktoś powiedział, że jedyną pewną rzeczą jest zmiana” – śmieje się właściciel JBM Kolor i dodaje „W przejrzystych przestrzeniach, w których nie są eksponowane w nadmiernej ilości intensywne barwy,  znacznie wygodniej Klientom dobierać kolory i zestawiać ze sobą różne materiały. Nowy ekspozytor doskonale wpisuje się w styl wnętrza, zupełnie jak robiony na wymiar”. 
JBM Kolor najchętniej sprzedaje nowości. Teraz na tapecie znalazła się farba „SCUFF-X”, która wyznacza nowe kierunki i oferuje Klientom jakość niedostępną do tej pory w Polsce.
„Jakubie wiem, że nie wierzysz nikomu na słowo dlatego sam bardzo skrupulatnie testujesz każdą nowość. A gdy półki w salonie zapełnią się kompletem opakowań, oznacza to, że jesteś całkowicie przekonany by zaoferować nową farbę Klientom. Co w całym tym procesie sprawia Ci największą frajdę?” – pyta Artur Nowak.
„SCUFF-X to prawdziwa petarda i przy każdej okazji polecam ją Klientom. Spodobała mi się nazwa. Kojarzy się bardziej z NASA niż z farbami… Najważniejsze, że pierwsze wymalowania zarówno w obiektach prywatnych jak i użyteczności publicznej sprawdziły się w praktyce podczas ich użytkowania. Do tej pory, przed pojawieniem się SCUFF-X, skupialiśmy się na ważnym aspekcie – możliwości usuwania plam i zabrudzeń z powierzchni pomalowanych ścian.  Pod tym względem ceramika Regal Select sprawdzała i nadal sprawdza się idealnie. Nikt jednak nie wspominał o czarnych śladach od wnoszonych do mieszkania sprzętów, krzeseł w kuchni, walizek w przedpokoju i garderobie, ponieważ nie przypuszczano, że kiedykolwiek jakiś producent rozwiąże ten problem. I to przy użyciu tak wygodnej w stosowaniu, jednoskładnikowej farby. A co sprawia mi największą przyjemność w testowaniu? Samo testowanie i oczywiście uśmiech powracających, zadowolonych Klientów” – odpowiada Jakub Szarzyński.
Oczywiście, jeżeli ktoś zechce, na miejscu może z powodzeniem przetestować odporność farby SCUFF-X próbując zarysować ją czarnym plastikowym przedmiotem.  
Oferta JBM Kolor obejmuje także ekskluzywne tapety (ok. 140 katalogów tapet marek premium), sztukaterię oraz oświetlenie polskiego producenta AQForm. W firmowym portfolio znajdziemy między innymi takie marki jak: Orac Decor, Creativa, Rasch Textil, Eijffinger, Exterior, Arte, Romo, czy Fluffo.
„Gdy teraz patrzę na elewację budynku, w którym znajduje się Twój salon, muszę zadać jeszcze jedno pytanie” – mówi Artur Nowak - „Ilu Klientów zatrzymuje się na tym doskonale rozpoznawalnym w Zielonej Górze skrzyżowaniu, patrzy na elewację, wchodzi do sklepu i podpytuje o nazwę lub markę specyfiku, którym zabezpieczyłeś drewniane panele? O ile mnie pamięć nie myli było to w roku 2012?”
„To prawda, w ten sposób sprzedałem już wiele galonów lakierobejcy Arborcoat 638. I jak widzisz po 7 latach wykończenie po prostu wygląda jak nowe.
To najlepszy rodzaj rekomendacji dla mieszkańców, którzy codziennie przejeżdżają obok mojego domu.
Wasza obietnica 3 RAZY ODPORNIEJSZE działa.
Chcesz się założyć, że nie przemaluję elewacji przez kolejne 3 lata?" – śmieje się zawsze optymistycznie nastawiony do życia właściciel JBM Kolor.  
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych, kolorowych zakupów!

 JBM KOLOR
ul. Kożuchowska 12 B
65-364 Zielona Góra
tel.: +48 68 479 39 67

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram