Wielkie otwarcie showroomu Benjamin Moore we Wrocławiu

Wielkie otwarcie showroomu Benjamin Moore we Wrocławiu

Wielkie otwarcie showroomu Benjamin Moore we Wrocławiu

11.09.2019

 


 

Nowe miejsce spotkań z designem we Wrocławiu.

Gwiazda wieczoru - Dorota Koziara oraz dwie znane marki podczas oficjalnego otwarcia showroomu „Benjamin Moore i Włodarczyk” we Wrocławiu. 
Event prowadziła dziennikarka Marzena Rogalska, a uświetnił go swoją obecnością były prezydent miasta i minister kultury oraz dziedzictwa narodowego, Bogdan Zdrojewski.

W jednym miejscu i o jednej porze… 
Czwartek, 5 września 2019 r.  Godzina 19.30. Biurowiec Ślężna Park we Wrocławiu. To bardzo ważna data dla designerów, którzy otrzymali do swojej dyspozycji nowe miejsce spotkań - elegancki showroom marek Benjamin Moore i Włodarczyk zlokalizowany na parterze budynku.
Gościem honorowym imprezy była wybitna artystka, projektantka i ambasadorka polskiego dizajnu, Dorota Koziara, współpracująca między innymi z takimi markami jak Hermes, Christian Dior, Venini, Fiat, Noti czy Tubądzin, autorka słynnej dwudziestometrowej rzeźby DINO przed Fukui Prefectural Dinosaur Museum w Japonii.
Artystka projektowała także kolekcję drzwi dla jednego z gospodarzy imprezy - marki Włodarczyk.
Amerykańska legenda
Ekskluzywną markę farb Benjamin Moore reprezentowała Patrycja Cieślarczyk (pierwsza od prawej na poniższym zdjęciu), właścicielka firmy LCS PAINTS, wyłączny Dystrybutor na terenie woj. dolnośląskiego oraz przedstawiciele amerykańskiego producenta w Polsce z firmy B.M. Polska - Marek Waśniewski (Członek Zarządu – drugi od prawej) oraz Artur Nowak (Dyrektor operacyjny).  
Magię marki Benjamin Moore przybliżył zebranym Artur Nowak. Uwagę wszystkich przykuła nowa kategoria farby SCUFF-X, odporna na czarne ślady od walizek, torebek, krzeseł i wszelkich innych sprzętów.
Projektantów zachwyciła kolekcja "Color Stories", w której odcienie ulegają pewnym zmianom na ścianie zależnie od pory dnia i pór roku. W tym wypadku Benjamin Moore świadomie złamał reguły panujące w świecie barw tworząc paletę "żyjących kolorów".
W biznesie liczą się relacje 
„Istnieje reguła według której Klienci nie kupują od firm, kupują od ludzi. Poszukujemy przyjaznych miejsc, z niebanalną ofertą i indywidualnym podejściem. Salonów, w których czujemy się komfortowo, gdzie sprzedawcy odkrywają nasze potrzeby, spełniają je i sprawiają, że chętnie do nich wracamy. Właśnie taki był mój cel od chwili podjęcia decyzji o stworzeniu salonu w Ślężna Park” – opowiada Patrycja Cieślarczyk, właścicielka showroomu z firmy LCS Paints.
Osoby z branży z pewnością skorygują nazwę na LCS Décor, jednak niedawno firma oficjalnie zmieniła nazwę.
Zapytaliśmy Patrycję jaka była geneza zmiany. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że to kierunek w jakim mocniej podąża:
„Moda na efekty dekoracyjne, szczególnie na niektóre z nich matematykowi skojarzy się od razu z sinusoidą. Postanowiłam postawić na farby, które nie podlegają wahaniom tej matematycznej funkcji. Osobiście doskonale czuję się oferując markę segmentu Premium i chcę teraz wykorzystać w pełni jej potencjał. To jednocześnie mój drugi salon, w którym dostępne są legendarne farby marki Benjamin Moore. Pierwszy mieści się przy ul. Rakowej 36A” – dodaje właścicielka.
LCS Paints to firma, która od wielu lat współpracuje z designerami i wykonawcami z Wrocławia i okolic. 
Coś dla duszy i ciała…
O oprawę kulinarną zadbał kreatywny szef kuchni Krystian Skwierz, nastrojową muzykę zapewniła wyśmienita skrzypaczka, a w kuluarach toczyły się rozmowy o sztuce i biznesie, aż do późnej nocy.
Wszystko spowijał prawdziwy, nieco tajemniczy klimat szeroko pojętego designu. 
Podczas imprezy w konkursie rozlosowano cenne nagrody, między innymi jedną z prac autorstwa Doroty Koziary oraz 3 vouchery na farby marki Benjamin Moore. 
Dziękujemy za udział w evencie.
Jednocześnie gorąco zapraszamy do odwiedzenia salonu Benjamin Moore. 
LCS PAINTS
ul. Wrocławczyka 42
50-380 Wrocław
pn-pt.: 10.00-18.00 sob. 10.00-15.00
tel.: +48 605 334 488

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram