YES COLOR – w amerykańskim stylu.

YES COLOR – w amerykańskim stylu.

YES COLOR – w amerykańskim stylu.

26.11.2021

Nowa odsłona showroomu z farbami marki Benjamin Moore w Rzeszowie.

Wszystko zaczęło się w 2014…

Pierwszy salon firmy YES COLOR, Autoryzowanego Dystrybutora farb amerykańskiej marki Benjamin Moore zlokalizowany był w niewielkim lokalu przy ul. Goździkowej w Rzeszowie.

Ciężka praca Właścicieli zaprocentowała i od niedawna zapraszają swoich Klientów do nowego, wyjątkowo eleganckiego, a przede wszystkim przestrzennego showroomu w nowej lokalizacji. Firmowy slogan pozostaje jednak niezmienny – „Say YES to our colors!”

Ulica Strażacka 40 - ten adres muszą zapamiętać miłośnicy dobrego stylu.

Salon jest bardzo ciepło odbierany przez projektantów wnętrz i pozostałych Klientów, którzy go odwiedzają. Wygodna przestrzeń, filiżanka aromatycznej kawy i wi-fi, to podstawowe elementy, które tworzą przytulny klimat i wygodne miejsce do spotkań z Klientami.

Od nowa…

Prace w salonie w nowo wybudowanym apartamentowcu w prestiżowej części miasta trwały blisko dwa lata. Właściciele chcieli jak najszybciej przenieść działalność z poprzedniej lokalizacji, jednak showroom urządzany od podstaw wymagał znacznych nakładów. Termin otwarcia przesuwał się kilkakrotnie w czasie.

„Tym razem mogliśmy w pełni decydować o planie salonu i rozmieszeniu wszystkich pomieszczeń”wspomina właściciel Yes Color, Grzegorz Stachowicz i dodaje „Wykorzystaliśmy doświadczenia zebrane w ciągu naszej blisko 20 letniej działalności w branży farb, stawiając na najmocniejsze marki. Jedną z nich w kategorii farb od wielu już lat jest Benjamin Moore do którego mamy pełne zaufanie”.

Atrakcyjna przestrzeń pod tajemniczym sufitem…

Zaraz po wejściu do showroomu, nasz wzrok wędruje na STUDIO KOLORÓW marki Benjamin Moore, a później do góry, w stronę… sufitu, który stanowi doskonałą przeciwwagę do zasadniczej, stonowanej i jasnej kolorystki ścian. Równie dobrze sufit mógłby być podłogą. Zapytaliśmy drugiego z Właścicieli, Piotra Zagułę o co chodzi i otrzymaliśmy takie oto wyjaśnienie - „Niektórzy Klienci myślą, że sufit został wykonany ze starego drewna lub specjalnych paneli. Nic z tych rzeczy – to żywy beton z widocznymi deskowaniami od szalunków. Pozostawiliśmy go celowo w takiej formie, został jedynie nieco spatynowany słynnym preparatem Corotech V027”.

Niespokojny sufit żyje, a ściany pomalowane farbą „Regal Select 547”, w eleganckim pełnym macie stanowią doskonałe tło dla prezentowanych odcieni marki Benjamin Moore.

Oczywiście w showroomie nie zabrakło wybranych kolorów, w tym również Koloru Roku 2022, w zróżnicowanych stopniach połysku. Odnajdziemy je na ogromnym filarze salonu.

Profesjonaliści w każdym calu

Czy można otworzyć showroom z produktami do wykończenia wnętrz nie mając o nich bladego pojęcia? Można… ale znacznie lepiej (dla prowadzonego biznesu, a przede wszystkim dla Klientów) zdobyć odpowiednie doświadczenie, a Właściciele to profesjonaliści. Obydwaj sprzedają farby od prawie dwóch dekad i nawiązali w tym czasie cenne, długofalowe kontakty z projektantami wnętrz oraz wykonawcami. Zyskali grono oddanych Klientów, którzy w rozbudowanej ofercie odnajdą rozwiązania perfekcyjnie dostosowane do ich potrzeb i upodobań.
A jest z czego wybierać – farby Premium amerykańskiej marki Benjamin Moore, eleganckie tapety, listwy i sztukaterie, efekty dekoracyjne, najlepsze taśmy i narzędzia malarskie. W ofercie znajdziemy nawet ręcznie wykonywane, drewniane meble „z duszą”, której tak brakuje ściśle standaryzowanym produkowanym obecnie na wielką skalę meblom.

Jedna ze ścian to tablica „magnetyczno-kredowa”, wykończona farbą tablicową „ben Chalkboard Paint 308” dostępną w pełnej gamie intensywnych kolorów. Można do niej przypinać elementy dekoracyjne i pisać kredą.

Nie uwierzą jak nie sprawdzą…

Nigdy do końca nie ufali w deklaracje producentów farb i zawsze jako jedni z pierwszych testowali te, które sprzedawali. Za każdym razem najostrzej traktowali farbę Regal 221/W221 (później nową generację - Regal Select 548), pierwszą na rynku „farbę ceramiczną”.

Na jednym ze szkoleń udowodnili, że z panelu pomalowanego farbą ceramiczną Benjamin Moore można usunąć nawet czarne ślady…opon motocykla! Raz przekonani do produktu polecali go Klientom. Zresztą posłuchajcie co mówią - „To prawda z perspektywy czasu patrząc najsurowiej testowaliśmy farbę Benjamina i za każdym razem byliśmy pod ogromnym wrażeniem ileż można znieść… Ale jak widać Amerykanie daleko przesunęli granicę wytrzymałości swoich produktów” - z uśmiechem na twarzy tłumaczy Grzegorz Stachowicz.

Plany na przyszłość?

W zasadzie wszyscy przedsiębiorcy mają podobne plany na przyszłość – usilnie dążyć do rozwoju firmy na wszelkich możliwych płaszczyznach, opracowywać i wdrażać najlepsze strategie, wypełniać nisze rynkowe …. etc., etc. …

Jak to wygląda w przypadku Yes Color? Właściciele zdradzili nam co jest dla nich najważniejsze i dlaczego prowadzą showroom - by budować trwałe relacje, realizować swoje własne pasje, a przede wszystkim widzieć uśmiech zadowolenia na twarzach Klientów. Jak mówią „Jeżeli to osiągniemy, reszta przyjdzie sama”.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych, kolorowych zakupów!

YES COLOR
ul. Strażacka 40/L2
35-312 Rzeszów

Salon sprzedaży: +48 662 933 979
Doradca Klienta: +48 660 955 551
e-mail: biuro@rzeszow-farby.pl
www.rzeszow-farby.pl

Dołącz do fanów YES COLOR na Facebook

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram