Mistrz kierownicy w mistrzowskiej stylizacji

Mistrz kierownicy w mistrzowskiej stylizacji

Mistrz kierownicy w mistrzowskiej stylizacji

Garaże, przydomowe warsztaty...zwykle traktujemy je po macoszemu, zupełnie niesłusznie. Przecież to zwykle tam ukrywamy nasze skarby i realizujemy pasje.

Dokładnie z  takiego założenia wyszedł właściciel prezentowanego dziś pomieszczenia i projekt garażu mającego pomieścić niezwykłe motoryzacyjne cacka powierzył osobie z niesamowitą wyobraźnią. Autorka koncepcji, Pani Magda Gronowska wyszła z zadania zwycięsko, wysuwając pozornie nieciekawe pomieszczenie na prowadzenie w wyścigu o najciekawszą przestrzeń w całym domu. I zdobyła podium!:).

Luksusowa  stajnia; gdybyśmy mieli napisać o prezentowanym wnętrzu w dwóch słowach, prawdopodobnie wybralibyśmy właśnie te.

Koni w niej nie brakuje;), a precyzja z jaką zrealizowano projekt i klasa użytych materiałów sprawiają, że jest to miejsce w którym naprawdę chce się spędzać czas. Przygotowując projekt, Pani Magda skupiła się na dwóch podstawowych aspektach - kolorach nawiązujących do karoserii ulubionych modeli aut Inwestora i atmosferze toru wyścigowego, na którym owe auta sprawdzają się wyśmienicie.

I tak kolorami przewodnimi została ognista, klasyczna czerwień (Smoldering Red 2007) oraz energetyczny żółty (Abstracta 332). Użyte niestandardowo, bo na podłodze, znajdują swoje odbicie w barwach industrialnych, smukłych grzejników. Umowną granicę między dwiema mechanicznymi bestiami wyznacza charakterystyczny, czarno-biały wzór szachownicy, który optycznie dzieli garaż na dwie części.

Dopełnieniem tak intensywnych płaszczyzn są wyrafinowane, wpadające w błękity szarości o nie mniej wyścigowych nazwach: Black Iron 2120-20, Smoke Grey 2120-40 i Stone White 2120-70.

Ściany pomalowano farbą Ultra Spec 500 flat, natomiast podłogi zostały pokryte farbą garażową Garage Floor Coating 115 marki Benjamin Moore, przeznaczoną do posadzek betonowych.

Efekt? Wbija w fotel, jak się okazuje - nie tylko Inwestora i nas.

Projekt Pani Magdy został doceniony w ogólnopolskim konkursie marki Zehnder "Projektujesz! Zyskujesz", prowadząc ją na sam szczyt wspomnianego wcześniej  podium.  Serdecznie gratulujemy!

Zobacz także:

22 czerwca 2022

Color Samples 200 - próbka koloru w nowej wygodniejszej pojemności

Ponad 3500 kolorów liczy autorska gama kolorów Benjamin Moore. Tak, wiemy, że taką ilością odcieni nie ułatwiamy zadania naszym Klientom. Dlatego nasze salony wyposażyliśmy w […]

30 listopada 2021

NIE dla "CZARNYCH ŚLADÓW"!

Benjamin Moore WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ „CZARNYM ŚLADOM”! Pięknie pomalowany korytarz mieszkania, świeżo odnowiona klatka schodowa i nieskazitelna biel na ścianach w apartamencie na wynajem. W korytarzu […]

1 2 3 17
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram