Mistrz kierownicy w mistrzowskiej stylizacji

Mistrz kierownicy w mistrzowskiej stylizacji

Mistrz kierownicy w mistrzowskiej stylizacji

Garaże, przydomowe warsztaty...zwykle traktujemy je po macoszemu, zupełnie niesłusznie. Przecież to zwykle tam ukrywamy nasze skarby i realizujemy pasje.

Dokładnie z  takiego założenia wyszedł właściciel prezentowanego dziś pomieszczenia i projekt garażu mającego pomieścić niezwykłe motoryzacyjne cacka powierzył osobie z niesamowitą wyobraźnią. Autorka koncepcji, Pani Magda Gronowska wyszła z zadania zwycięsko, wysuwając pozornie nieciekawe pomieszczenie na prowadzenie w wyścigu o najciekawszą przestrzeń w całym domu. I zdobyła podium!:).

Luksusowa  stajnia; gdybyśmy mieli napisać o prezentowanym wnętrzu w dwóch słowach, prawdopodobnie wybralibyśmy właśnie te.

Koni w niej nie brakuje;), a precyzja z jaką zrealizowano projekt i klasa użytych materiałów sprawiają, że jest to miejsce w którym naprawdę chce się spędzać czas. Przygotowując projekt, Pani Magda skupiła się na dwóch podstawowych aspektach - kolorach nawiązujących do karoserii ulubionych modeli aut Inwestora i atmosferze toru wyścigowego, na którym owe auta sprawdzają się wyśmienicie.

I tak kolorami przewodnimi została ognista, klasyczna czerwień (Smoldering Red 2007) oraz energetyczny żółty (Abstracta 332). Użyte niestandardowo, bo na podłodze, znajdują swoje odbicie w barwach industrialnych, smukłych grzejników. Umowną granicę między dwiema mechanicznymi bestiami wyznacza charakterystyczny, czarno-biały wzór szachownicy, który optycznie dzieli garaż na dwie części.

Dopełnieniem tak intensywnych płaszczyzn są wyrafinowane, wpadające w błękity szarości o nie mniej wyścigowych nazwach: Black Iron 2120-20, Smoke Grey 2120-40 i Stone White 2120-70.

Ściany pomalowano farbą Ultra Spec 500 flat, natomiast podłogi zostały pokryte farbą garażową Garage Floor Coating 115 marki Benjamin Moore, przeznaczoną do posadzek betonowych.

Efekt? Wbija w fotel, jak się okazuje - nie tylko Inwestora i nas.

Projekt Pani Magdy został doceniony w ogólnopolskim konkursie marki Zehnder "Projektujesz! Zyskujesz", prowadząc ją na sam szczyt wspomnianego wcześniej  podium.  Serdecznie gratulujemy!

Zobacz także:

28 lutego 2023

Na TY z Betty Moore - Dominika Jurczak

Betty Moore: Cześć Dominiko. Cieszę się, że znalazłaś czas, żeby się spotkać, chwilę porozmawiać i w końcu poznać…offline 😉 Dominika Jurczak: Cześć Betty, miło Cię […]

30 września 2022

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" kolejne okrążenie!

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" biegnie niestrudzenie! Właśnie zbliżamy się do końca 17tego okrążenia, którego bohaterem jest Kolor Roku 2022! Nieco historii Kolorowa sztafeta Benjamin […]

22 czerwca 2022

Color Samples 200 - próbka koloru w nowej wygodniejszej pojemności

Ponad 3500 kolorów liczy autorska gama kolorów Benjamin Moore. Tak, wiemy, że taką ilością odcieni nie ułatwiamy zadania naszym Klientom. Dlatego nasze salony wyposażyliśmy w […]

1 2 3 17
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram