Paski, fale, kratki, zygzaki- od dziś w każdym domu!

Paski, fale, kratki, zygzaki- od dziś w każdym domu!

Paski, fale, kratki, zygzaki- od dziś w każdym domu!

Niezależnie od tego, czy zajmujecie się malowaniem ścian (i nie tylko) profesjonalnie, czy też od wielkiego dzwonu, na pewno dobrze to znacie. Najpierw niełatwy wybór koloru idealnego. Później- przygotowanie ściany; czyszczenie, łatanie dziur, ewentualne gruntowanie i OKLEJANIE.

Jeśli na sam dźwięk tego słowa macie dreszcze, to witamy w klubie. Posklejane, ciągnące się i plączące taśmy potrafią wprawić człowieka w stan podgorączkowy. Pół biedy, gdy po mękach związanych z aplikacją taśm pomalowana ściana wygląda przyzwoicie. Niestety, moment odklejania często bywa prawdziwą traumą, bowiem paskudne zacieki potrafią zepsuć cały efekt i choćbyśmy wybrali najpiękniejsze kolory, to bez równych linii ściana wygląda czasem gorzej, niż przed malowaniem. A przecież w barwach jest niesamowita moc i nie powinniśmy ich unikać, sterroryzowani podciekającymi taśmami!

Z myślą o kruchej psychice malarzy;) zrodził się koncept taśmy, która nie przepuści ani jednej kropelki farby. W jaki sposób?

Inspiracją w tym przypadku stała się...żaba. A konkretnie śluz, który ją pokrywa. Projektanci wpadli na pomysł, aby pokryć krawędzie taśm pyłkiem zmieniającym się w żel pod wpływem wody. Ten pozornie banalny trick okazał się strzałem w dziesiątkę- "spuchnięte" obrzeża okazały się doskonałym izolatorem, zapewniającym linie ostre jak brzytwa.

Koncepcja świetnie sprawdza się zarówno podczas malowania ścian, jak i przy ozdabianiu mebli, więc do rodziny "żabek" szybo dołączyły ozdobne wzory. Fale i zygzaki to raj dla miłośników DIY!

Taśma (którą ze względu na pierwotny pomysł nazwano FROGTAPE) błyskawicznie podbiła serca wykonawców na całym świecie. Teraz, dzięki marce Benjamin Moore Polska, FROGTAPE jest dostępna również w Polsce.

Szukajcie charakterystycznych, zielonych i żółtych pudełek w naszych salonach firmowych i w sieci dystrybucji i przekonajcie się sami, czym jest prawdziwy komfort malowania!

Szukajcie wzorzystych inspiracji na naszym facebooku.

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram