SHADOW 2117-30 #OkiemEksperta

SHADOW 2117-30 #OkiemEksperta

SHADOW 2117-30 #OkiemEksperta

Kolor niczym dzieło sztuki
W momencie ogłoszenia odcienia SHADOW 2117-30 Kolorem Roku 2017 wiedzieliśmy, że wydarzyła się rzecz niezwykła. Oto w pędzącym na oślep świecie dostaliśmy propozycję zatrzymania się, odcięcia od teraźniejszości i zanurzenia się w świat utkany z nostalgii i wspomnień. Fiolet na palecie wszystkich barw jest najbardziej enigmatyczną pozycją, jak żadna inna nawiązującą do duchowej strony naszej natury i skłaniającą do spojrzenia we własne „ja”.  Jako połączenie dwóch przeciwstawnych żywiołów – wody i ognia, błękitu i czerwieni – fascynuje, przyciąga i inspiruje. Wreszcie, a może przede wszystkim SHADOW nawiązuje do sztuki wielkich mistrzów, wnosząc do naszej rzeczywistości element szlachetności i ponadczasowej elegancji. Dlatego też postanowiliśmy zadedykować mu wyjątkowy projekt, do którego zaprosiliśmy nie mniej wyjątkowych gości.

Niezwykły projekt #OkiemEksperta
Zapytaliśmy zaprzyjaźnionych projektantów, blogerów i osoby związane ze światem kreowania wnętrz o ich refleksje, ulotne wrażenia, jak i praktyczne porady odnośnie stosowania odcienia SHADOW we wnętrzach. W ten sposób powstał katalog #OkiemEksperta, będący dowodem na to, jak wiele twarzy może mieć CIEŃ.

Oto bohaterowie, dzięki którym powstał katalog #OkiemEksperta:
Dr Krystyna Łuczak – Surówka, Magdalena Mikos z bloga Antywieszak, Katarzyna Antończyk z bloga Architekt Na Szpilkach, Kasia Bobocińska z bloga Conchita Home, Ela i Mateusz z bloga Wnętrzności, Renata Kalarus z pracowni Metaforma, Dagmara Jakubczak z bloga ForElements, Ola Munzar z pracowni Fuel, Zuzanna i Kamil Krasuscy z pracowni Tandem Design, Magdalena Hubka z pracowni Swallow’s Tail, Aleksandra Twardowska – Kaczmarek, Marta Rusek – Cabaj z bloga Hoo Hooo Things i Marlena Kwiatkowska z pracowni Royal Arts.

Inauguracja w wyjątkowym gronie
Projekt  #OkiemEksperta miał swoją premierę w przytulnym showroomie Benjamin Moore przy ul. Okrężnej 36 w Warszawie. Kameralne spotkanie uświetniło wystąpienie historyka i krytyka designu, dr. Krystyny Łuczak – Surówki, która urzekła gości opowieściami w trzech aktach o przygodzie z KOLOREM ROKU 2017 Benjamin Moore.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Ekspertom za udział w naszym projekcie i...zaczynamy już zastanawiać się, jaka barwa będzie nam królować w przyszłym roku. Macie swoje typy?:)

Więcej informacji o premierze znajduje się w zakładce AKTUALNOŚCI i na naszym Facebookowym profilu, a cały katalog można obejrzeć TU ( wersja cyfrowa ) lub w naszych salonach firmowych.

Zobacz także:

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" kolejne okrążenie!

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" biegnie niestrudzenie! Właśnie zbliżamy się do końca kolejnego okrążenia, którego bohaterem jest Kolor Roku 2023! Nieco historii Kolorowa sztafeta Benjamin […]

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" trwa!

Na początku był chaos, a później kolor…NIE! Na początku było wapno… Właśnie na tym spoiwie wytworzona została słynna farba „Moore’s® Prepared Calsom Finish” – pierwsze […]

10 lipca 2023

NIE dla "CZARNYCH ŚLADÓW"!

Benjamin Moore WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ „CZARNYM ŚLADOM”! Pięknie pomalowany korytarz mieszkania, świeżo odnowiona klatka schodowa i nieskazitelna biel na ścianach w apartamencie na wynajem. W korytarzu […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram