Benjamin Moore na Warsaw Home & Contract 2022

Benjamin Moore na Warsaw Home & Contract 2022

Benjamin Moore na Warsaw Home & Contract 2022

24.10.2022

Tegoroczna edycja najpopularniejszej w Polsce imprezy targowej „Warsaw Home & Contract” odbyła się w terminie 19-22 października 2022 r.
Na szczęście już dawno zapomnieliśmy o ograniczeniach pandemicznych, stąd przez hale wystawowe przewijały się tłumy odwiedzających – Projektantów, Wykonawców oraz Klientów indywidualnych.

Logotyp marki Benjamin Moore przyciągał wzrok i niczym kompas wskazywał drogę do „świata barw”. Na stoisku oznaczonym numerem B2.12 uwagę przyciągały dwie przestrzenne puszki oraz czerwony sygnet.

Na ścianach stoiska wyeksponowaliśmy najważniejsze produkty, będące owocem długoletnich prac laboratoryjnych z użyciem rewolucyjnych technologii.

„ColorLock Technology” w farbach AURA®  o wyjątkowej głębi koloru, „Scuff-Resistant Technology” w linii SCUFF-X® odpowiadająca za odporność na czarne ślady i przetarcia oraz Regal ® Select 548 ze „Stain Release Technology” stanowiący doskonale rozpoznawalny i niedościgniony wzór dla wszystkich tzw. „farb ceramicznych”.

Wieczko w KOLORZE ROKU 2023 z patykiem do mieszania farby w wersji XXL

To właśnie ten „element” działał jak magnes na naszych odwiedzających. Wszyscy chętnie sprawdzali jak bardzo im do twarzy z bohaterem kolejnego sezonu - „RASPBERRY BLUSH 2008-30”.

Niesamowicie charyzmatyczny, żywy odcień koralowca z domieszką różu ożywia zmysły eklektycznym optymizmem. Zajmuje centralne miejsce i chce być zauważony. Ten niesamowicie optymistyczny kolor wypełnia przestrzeń radością. I właśnie takie były odczucia uchwyconych na zdjęciach osób.

Łowczynie Trendów marki upoważniły historyczną postać Betty Moore, aby własną twarzą firmowała próbki KOLORU ROKU 2023, które rozdawaliśmy odwiedzającym.

Cieszymy się, że mogliśmy porozmawiać przy kawie i lampce wina z Naszymi Autoryzowanymi Dystrybutorami, którzy codziennie ciężko pracują, aby popularyzować markę Benjamin Moore w swoich regionach.

Podobnie jak w ubiegłym roku, nasz team uzupełnił Rustom Saleh, Sales Europe and Middle East Manager.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie nas podczas Warsaw Home & Contract.

Mamy nadzieje, że dostarczyliśmy Wam wielu barwnych inspiracji.

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram