ZMIENIAMY ZASADY - „4 +1”

ZMIENIAMY ZASADY - „4 +1”

ZMIENIAMY ZASADY - „4 +1”

25.05.2023

Błyszcząca zamiast matowej? Kolorowa, a nie biała?

„Piąta ściana” zasługuje na większą uwagę. SUFIT.

Ultra mat to klasyczne, jednocześnie doskonałe rozwiązanie, zapewniające perfekcyjnie równą optycznie powierzchnię, nawet przy pewnych niedoskonałościach sufitu.

Połyskliwe wykończenie podnosi jego rangę, nadając odpowiedniej głębi temu „zwyczajnemu” elementowi.

A kolor wcale nie musi być biały. Odrzuć konwenanse…


Klasyka zawsze w modzie

Ultra matowy i biały – tak wygląda większość sufitów, nie tylko w Polsce. To klasyczne, neutralne rozwiązanie sprawdza się w każdym stylu wnętrzarskim i nie odwraca uwagi od pozostałych ścian, mebli czy dodatków tworzących klimat wnętrza.

Biel w pełnym macie nad naszymi głowami to jednak bardzo bezpieczny i zachowawczy układ. Z drugiej strony pełny mat pozwala zniwelować pewne niedoskonałości podłoża.

Szczypta szaleństwa…

Wciąż ultra matowy, ale już w kolorze.

Delikatny beż albo ecru, spektakularny róż, a może intensywna i głęboka morska zieleń?

Może być również dostojna, elegancka czerń czy soczysta czerwień.

Kolorowy sufit nada wnętrzu charakteru, a w zależności od wybranego odcienia, subtelnie zaznaczy swoją obecność lub wręcz przejmie pełne dowodzenie.

Optycznie równy, ultra-matowy sufit

Bez względu na kolor, należy pamiętać, że najlepszym testerem jakości przygotowania powierzchni sufitowej są promienie słoneczne. Wpadając do pomieszczenia, szczególnie na poddaszu oraz przy ramach okiennych zakończonych przy samej krawędzi sufitu, podkreślają wszelkie nierówności.

Tu nie ma taryfy ulgowej…

Wyciągając pomocną dłoń do wykonawców, nasi technolodzy opracowali idealną farbę ze specjalną formułą, która niczym czarodziej wyrównuje optycznie sufit.

Wszystko za sprawę technologii rozpraszania refleksów świetlnych w farbie Waterborne Ceiling Paint 508. Ultra-matowe wykończenie czyni sufit perfekcyjnym, pozbawionym wszelkich niedoskonałości.

Gdy sam kolor to za mało…

Wówczas do akcji wkracza połysk, który zmieni optykę wnętrza, wprowadzając blask Glamour. Dzięki satynowemu wykończeniu sufit stanie w centrum uwagi i zagra pierwsze skrzypce. Flagowa farba AURA® 526 zapewni nie tylko magiczny blask, ale także niespotykaną głębię koloru. Rewolucyjna technologia „ColorLock® Technology” sprawi, że kolor sufitu osiągnie niemalże efekt 3D.

Jak błyszczeć, to równo…

Stawiając na klasykę wybieramy ultra-matową farbę Waterborne Ceiling Paint 508, która przykryje wszystkie „niedociągnięcia” sufitu.

A co jeżeli zdecydujemy się na sufit w połysku? Wybierając błyszczącego bohatera - farbę AURA® Satin 526 musimy pamiętać o perfekcyjnym przygotowaniu podłoża przed gruntowaniem i malowaniem (już na etapie szpachlowania).

Tylko w ten sposób sprawimy, że nasza „piąta ściana” będzie błyszczeć jak prawdziwa „gwiazda”.

Naturalnie sufit należy wcześniej zagruntować, używają produktów marki Benjamin Moore. Zastosowanie „systemu” malarskiego gwarantuje wykończenie najwyższej jakości z wykorzystaniem technologii zawartych w naszych farbach. Ponadto sufit będzie cieszył pięknym i trwałym kolorem niemożliwym do skopiowania. Kolorem chronionym przez „GENNEX®Color Technology”.

Zobacz także:

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" kolejne okrążenie!

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" biegnie niestrudzenie! Właśnie zbliżamy się do końca kolejnego okrążenia, którego bohaterem jest Kolor Roku 2023! Nieco historii Kolorowa sztafeta Benjamin […]

28 września 2023

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" trwa!

Na początku był chaos, a później kolor…NIE! Na początku było wapno… Właśnie na tym spoiwie wytworzona została słynna farba „Moore’s® Prepared Calsom Finish” – pierwsze […]

10 lipca 2023

NIE dla "CZARNYCH ŚLADÓW"!

Benjamin Moore WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ „CZARNYM ŚLADOM”! Pięknie pomalowany korytarz mieszkania, świeżo odnowiona klatka schodowa i nieskazitelna biel na ścianach w apartamencie na wynajem. W korytarzu […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram