ZMIENIAMY ZASADY - „4 +1”

ZMIENIAMY ZASADY - „4 +1”

ZMIENIAMY ZASADY - „4 +1”

25.05.2023

Błyszcząca zamiast matowej? Kolorowa, a nie biała?

„Piąta ściana” zasługuje na większą uwagę (4 + 1). SUFIT.

Ultra mat to klasyczne, jednocześnie doskonałe rozwiązanie, które zapewnia perfekcyjnie równą optycznie powierzchnię, nawet przy pewnych niedoskonałościach sufitu. Z kolei połyskliwe wykończenie podnosi rangę tego elementu, nadając mu odpowiedniej głębi. 

A kolor wcale nie musi być biały. Odrzuć konwenanse…


Klasyka zawsze w modzie...

Ultra matowy i biały – tak wygląda większość sufitów, nie tylko w Polsce. To klasyczne, neutralne rozwiązanie sprawdza się w każdym stylu wnętrzarskim i nie odwraca uwagi od pozostałych ścian, mebli czy dodatków tworzących klimat wnętrza.

Biel w pełnym macie nad naszymi głowami to jednak bardzo bezpieczny i zachowawczy układ. Z drugiej strony pełny mat pozwala zniwelować pewne niedoskonałości podłoża, o które nietrudno na suficie.

Szczypta szaleństwa…

Wciąż ultra matowy, ale w kolorze.

Delikatny beż albo ecru, spektakularny róż, a może intensywna i głęboka morska zieleń?

Może być również dostojna, elegancka czerń czy soczysta czerwień.

Kolorowy sufit nada wnętrzu charakteru, a w zależności od wybranego odcienia, subtelnie zaznaczy swoją obecność lub wręcz przejmie pełne dowodzenie.

Optycznie równy, ultra-matowy sufit

Bez względu na kolor, należy pamiętać, że najlepszym testerem jakości przygotowania powierzchni sufitowej są promienie słoneczne. Wpadając do pomieszczenia, szczególnie na poddaszu oraz przy ramach okiennych zakończonych przy samej krawędzi sufitu, wydobywają wszelkie nierówności.

Tu nie ma taryfy ulgowej…

Wyciągając pomocną dłoń do wykonawców, nasi technolodzy opracowali idealną farbę ze specjalną formułą, która niczym czarodziej wyrównuje optycznie sufit.

Wszystko za sprawę technologii rozpraszania refleksów świetlnych w farbie Waterborne Ceiling Paint 508. Ultra-matowe wykończenie czyni sufit optycznie perfekcyjnym, pozbawionym wszelkich niedoskonałości.

Gdy sam kolor to za mało…

Wtedy do akcji wkracza połysk, który zmieni optykę wnętrza, wprowadzając blask Glamour. Satynowe wykończenie sprawi, że sufit stanie w centrum uwagi, grając pierwsze skrzypce. Nasz flagowy produkt - farba AURA® 526 zapewni zarówno magiczny blask, jak również niespotykaną głębię koloru. Wszystko za sprawą rewolucyjnej technologii „ColorLock® Technology”. 

Jak błyszczeć, to równo…

Stawiając na klasykę wybieramy ultra-matową farbę Waterborne Ceiling Paint 508, która zniweluje optycznie „niedociągnięcia” sufitu.

Jeżeli zdecydujemy się na sufit w połysku (wybierając farbę AURA® Satin 526)  musimy pamiętać o perfekcyjnym przygotowaniu podłoża przed gruntowaniem i malowaniem (już na etapie szpachlowania).

Tylko w ten sposób sprawimy, że nasza „piąta ściana” będzie błyszczeć jak prawdziwa „gwiazda”.

Naturalnie sufit należy wcześniej zagruntować odpowiednim produktem z oferty marki Benjamin Moore (zgodnie z zasadą, by stosować „system” malarski). Sufit będzie cieszył pięknym i trwałym kolorem niemożliwym do skopiowania, kolorem chronionym swoistym hologramem „GENNEX®Color Technology”.

Zobacz także:

8 marca 2024

REGAL SELECT – ANTY imprezowy GOŚĆ”…

Było miło i po imprezie. Czas ocenić straty, a raczej ściany… Frekwencja to podstawa… Ostatnio wyprawiłam niezłe przyjęcie. Zaprosiłam znajomych wraz z dziećmi i… nie […]

4 lutego 2024

Drugie życie mebli

Nie wyrzucaj starych mebli... Otaczają nas zewsząd... Towarzyszą wnętrzom niezależnie od stylu. Niekiedy jednak, z biegiem lat zwyczajnie nudzą się. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję […]

16 stycznia 2024

Na TY z Betty Moore - VIVA DESIGN

Witajcie w kolejnej edycji z serii rozmów „Na TY z Betty Moore”. Tym razem przejdę na Ty z Barbarą i Marcinem Steciak z pracowni „VIVA […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram