Kolory z hologramem

Kolory z hologramem

Benjamin Moore perfekcyjnie łączy NAUKĘ ZE SZTUKĄ

Źródłem naszej doskonałości jest własna produkcja dwóch najważniejszych komponentów - żywic i kolorantów, które łączymy w technologii GENNEX® COLOR TECHNOLOGY.

Tworzymy ekskluzywne farby w najpiękniejszej kolorystyce, o nieprawdopodobnych parametrach, a obiekty wykończone nimi zyskują indywidualny charakter, prestiż i elegancję.

WYWOŁUJEMY POCZUCIE DUMY I UŚMIECH NA TWOJEJ TWARZY.

GENNEX® COLOR TECHNOLOGY

Od 1883 roku produkujemy farby z ogromną pasją, fascynując się światem kolorów oraz najnowszymi osiągnięciami technologicznymi.

Nieustanne poszukujemy pionierskich rozwiązań i wytyczamy kierunki rozwoju w branży. Tworzymy najlepsze farby w rewolucyjnych formułach. Ponad dekadę temu zmodyfikowaliśmy proces produkcji wprowadzając nowe urządzenia barwiące, ekologiczne receptury i całkowicie innowacyjne koloranty.

W efekcie opracowaliśmy opatentowaną technologię GENNEX® COLOR TECHNOLOGY, która odpowiada za wyjątkowe kolory i niespotykaną trwałość naszych farb.

Dzięki własnej produkcji dwóch podstawowych komponentów - kolorantów i żywic otrzymujesz autorskie receptury farb w pięknej kolorystyce niemożliwej do skopiowania przez innych producentów. Kolorach chronionych hologramem "NIE DO SKOPIOWANIA".

NIGDY NIE CHODZIMY "NA SKRÓTY"...

Czy wiesz, że niektóre składniki farb mogą negatywnie wpływać na kolor, który wybierasz? 

Już dawno wyeliminowaliśmy je z naszych receptur.

Większość producentów korzysta z dostępnych na rynku uniwersalnych kolorantów. Jednak ich użycie wymaga wprowadzenia szeregu niekorzystnych substancji chemicznych celem łatwiejszego połączenia z farbami.

Produkując koloranty GENNEX® specjalnie opracowane do użycia jedynie z naszymi farbami, mogliśmy wykluczyć wszelkie chemikalia osłabiające farbę. Ponadto system GENNEX® bazuje na technologii „ZERO LZO”*, dzięki czemu nasze receptury są doskonalsze i nieporównywalnie silniejsze.

PRAWDZIWY, jedyny taki KOLOR.

Wodorozcieńczalne koloranty GENNEX® „ZERO LZO”* zapewniają naszym farbom żywe kolory o niespotykanej głębi, niezmienne przez długie lata.

Zgodność kolorów to idealne połączenie technologii zastosowanych w naszych farb i kolorantach. Właśnie dlatego niemożliwe jest skopiowanie jakości legendarnej marki Benjamin Moore.

Jeżeli poświęcasz dni, tygodnie lub niekiedy miesiące na wybór kolorów z naszych niepowtarzalnych kolekcji, koniecznie zamów je w sieci autoryzowanych salonów sprzedaży marki Benjamin Moore.

ULTRA wytrzymałe. Zmieniasz gdy chcesz, nie gdy musisz...

Farby Benjamin Moore wykorzystujące GENNEX® COLOR TECHNOLOGY wykazują doskonałą trwałość kolorów we wnętrzach, jak i w surowych warunkach klimatycznych panujących w zewnętrznej ekspozycji.

Odcienie, które wybierasz, pozostają niezmienne w czasie, a pomalowane ściany zapewniają pełen komfort ich użytkowania w czasie. Decyzję o przemalowaniu podejmujesz jedynie dlatego, że tego chcesz, np. pod wpływem nowych trendów, a nie z powodu technicznej konieczności.

Odpowiedzialność EKOLOGICZNA

Jako pierwsza marka w USA już w 2006 roku, wprowadziliśmy innowacyjny, ekologiczny system kolorowania bazujący na kolorantach wolnych od szkodliwych lotnych związków organicznych.

Farby barwione w systemie Gennex Platform zachowują "ZERO LZO"* niezależnie od wybranego odcienia, to znaczy w pełnej gamie od bieli do czerni. Niestety, w przypadku producentów wykorzystujących konwencjonalne (uniwersalne) koloranty, niemożliwe jest uzyskanie tak spektakularnych rezultatów. 

Potwierdzeniem szczególnej troski o środowisko naturalne oraz bezpieczeństwo użytkowników stanowi oznaczenie Benjamin Moore's Green Promise™

Produkty marki Benjamin Moore spełniają najbardziej restrykcyjne wymogi środowiskowe.

Do Twojej dyspozycji pozostaje paleta ponad 3 500 kolorów. Niezależnie od wybranego odcienia wiesz, że z nami chronisz środowisko naturalne i zapewniasz zdrowy klimat wszędzie tam, gdzie używasz ekologicznych farb marki Benjamin Moore.  

Designerzy zaufali GENNEX® COLOR TECHNOLOGY

Osiągnięcie pełnej zgodności kolorystycznej i powtarzalności odcieni to kluczowe elementy dla projektantów wnętrz. Dzięki technologii GENNEX® designerzy mogą w pełni skupić się na realizowanych projektach, my zadbamy o resztę.

* ZERO LZO – pomimo stosowania najnowszych technologii w procesie produkcji, niemożliwe jest wytworzenie farby całkowicie pozbawionej lotnych związków organicznych, to znaczy z „absolutnym ZERO LZO”. Nasze produkty zawierają śladowe ilości LZO, jednak tak znikoma obecność minimalizuje ich negatywny wpływ na środowisko naturalne oraz otocznie człowieka. Amerykańskie prawo i standardy branżowe, w tym EPA Method 24, zezwalają na określanie terminem „ZERO LZO” produktów, zawierających poniżej 1 g LZO na 1 l farby. Zgodnie z wytycznymi Federal Trade Commission w procesie produkcji farby nie są wprowadzane dodatkowe ilości LZO. Innowacyjny system barwienia GENNEX Platform marki Benjamin Moore bazuje na kolorantach „ZERO LZO”, dzięki czemu farby klasyfikowane są jako „ZERO LZO” niezależnie od wybranego odcienia.

RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram